08-Şubat-2023 09:19:16

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$ 18.8708 € 20.2272
“Arslan” kaymakamdan veda ziyareti

“Arslan” kaymakamdan veda ziyareti

Son kararname ile Gerede’den 187 bin nüfusa sahip Tekirdağ iline bağlı Süleymanpaşa ilçesine atanan Kaymakam Arslan Yurt, veda ziyaretlerine başladı.

Gerede’de 6 buçuk yıl kalarak kırılması zor bir rekora imza atan ve kaldığı süre zarfı boyunca başarılı çalışmalara imza atan Yurt, bir kaymakamdan daha çok Gerede’nin bir evladı gibi sıcakkanlılığı ile 7’den 70’e herkesimin takdirini toplayan mülki amir olmayı başardı. Kimi zaman esnafları ziyaret eden, kimi zamansa bir kuaförde vatandaşlarla hasbihal eden ve vatandaşlardan hiçbir zaman kopmayan yapısıyla dikkat çeken Kaymakam Arslan Yurt, dün Yenigün’e veda ziyareti gerçekleştirdi.

Gazetemizin de bağlı bulunduğu Cankoç Medya’nın kurucuları Serkan Candan ve İlyas Koç ile veda ziyaretinde bir araya gelen Yurt, 6 buçuk yılın çok çabuk geçtiğini, Gerede’de bundan sonraki hayatı boyunca unutmayacağı anılarla dolu olduğunu, elinden gelse bir süre daha Gerede’de kalmak istediğini ancak yaptığı vazifenin en zor yanının ayrılık olduğunu dile getirdi.

Gerede’de çok sıkı dostluklar edindiğini de belirten Yurt, özellikle basın noktasında Gerede’nin büyük ilerleme kaydettiğini, memleketini düşünen, memleketinin ilerlemesi için yayınlar yapan ve çok başarılı bir çizgide giden gazetemizi kutladığını ziyarette dile getirdi.

Gazetemizin İmtiyaz Sahibi Serkan Candan ise devletin son 10 yılda herkese hak ettiği görevleri verdiğini, Kaymakam Yurt’un da 187 bin nüfusa sahip bir ilçeye hak ederek gittiğini belirtti. Bundan sonraki yolunun Valilik olması temennisinde bulunan Candan, ülkemizin Arslan Yurt gibi değerli görev insanlarına ihtiyacı olduğunu ifade etti.

Cevap bırakın