03-Aralık-2022 22:48:44

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$ 18.6718 € 19.6651
Asfalta devam!

Asfalta devam!

Zaman içersinde yıpranan yollar, doğalgaz çalışmalarından sonra talepler doğrultusunda ve daha önceden belirlenen programa göre sıcak asfaltla yenilenmeye devam ediyor. Gerede Belediyesi tarafından önemli güzergahların asfaltlanma çalışmaları neredeyse tamamlandı. Şimdi ise ara güzergahlarda asfalt çalışmaları start aldı.

AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü ve Belediye Başkanı Ömer Baygın, Fatih Sultan Mehmet Caddesi’nde başlayan asfalt çalışmasını yerinde inceledi.

Asfaltlama çalışmalarını yakından takip eden Küpçü ve Baygın, Belediye Fen İşleri Personelinden çalışmalar hakkında detaylı bilgi aldı.

İnceleme sırasında konuya ilişkin bir açıklama yapan Başkan Baygın, “Yaz mevsimindeki bu güzel havalarda Gerede’nin önemli caddelerinde yol genişletme, altyapı ve sıcak asfalt çalışması yaparak halkımızın istifadesine sunduk. Sıcak asfalt çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecek. Atatürk Bulvarında alt ve üst caddelerde de eskiyen asfalt ve parkeleri kaldırarak zemin düzeltme çalışmalarını başlattık ve buraya sıcak asfalt atıldı. 1 ay içerisinde Gerede’nin önemli bir kısmı yeni asfalta kavuşmuş olacak. İlçemize hayırlı olsun”dedi. AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü ve Belediye Başkanı Ömer Baygın’a, çalışmaları yakından takip eden mahalle halkı, teşekkürlerini iletirken siyasilerden aynı zamanda bir takım isteklerde bulundular. Küpçü ve Baygın, halkın taleplerinden sonra sorunların giderilmesi için bir takım talimat verdi.

Cevap bırakın