27-Mayıs-2023 20:32:16

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$ 20.0171 € 21.4959
ASFALTLAMA ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

ASFALTLAMA ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal, köy yollarında yapılan asfaltlama çalışmalarında gelinen son noktayı yerinde inceledi. İncelemeler sırasında Ünsal’a, İlçe Özel İdare Müdürü Osman Kalem eşlik etti.

Kaymakam Ünsal, “Göynükören Köyü Çobanlar Mahallesi-Yelkenler Köyü bağlantı yolu, Yazıköy Köyü-Mangallar Köyü bağlantı yolu ve Kayıkiraz Köyü-I.Avşar Köyü ve II.Avşar Köyü grup yolu I. Kat asfaltlama çalışmaları ile Nuhören Köyü-Aşağı Mahalle bağlantı yolu, Ibrıcak Köyü-Siyamlar Mahallesi bağlantı yolu ve Ahmetler Yakakaya grup yolu II. Kat asfaltlama çalışmaları tamamlandı.”bilgisini paylaştı.

Ünsal, “Kaymakamlığımızın ilçemiz köylerindeki çalışmaları son hızıyla devam ediyor. Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından yıl köylerimizde 11,5 Km I. Kat asfaltlama ve 27,5 Km II. Kat asfaltlama olmak üzere toplam 39 Km asfaltlama çalışmaları yapılıyor. İlçemizin hava şartları sert olması sebebiyle çalışmalarımızı tamamlamak için yoğun bir mesai harcıyoruz. Yapılan işler ile köylerde yaşayan vatandaşlarımızın ayağına şehirdeki imkanları götürerek, köylerde yaşayan vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artırmaya çalışıyoruz.”dedi.

Cevap bırakın