29-Ocak-2023 16:29:16

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$ 18.8473 € 20.5076
Bacağından ısırılan o vekil ferfenelere katıldı

Bacağından ısırılan o vekil ferfenelere katıldı

Cumartesi günü Gerede’deki köylerin genelinde ferfene programı yapıldı. Bu yılki ferfene programlarına sürpriz bir isim katıldı. AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü’nün daveti üzerine Gerede’ye gelen AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, ferfene programlarına katılarak, köylerdeki birlik beraberliğe tanıklık etti.

Bacağı ısırılan O vekil benim!

Ferfene programlarında kendisini tanıtan ve referandum öncesi ülkede yaşanan gelişmeleri ferfene programlarında aktaran Milletvekili Muhammet Balta, “anayasa teklifi görüşmelerinde bacağından ısırılan o vekil benim” diyerek kendini tanıttı ve renkli anların yaşanmasına neden oldu.

Bilindiği gibi 3 hafta önce devam eden anayasa teklifi görüşmelerinde gergin anlar yaşanmış, CHP’lilerin kürsüyü işgal ettiği görüşmelerde, AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta da bacağından ısırılmıştı. Yaşanan bu durum ülke gündemine otururken, hayli esprili mizaha sahip olan Milletvekili Balta, hastanede kuduz aşısı olduğunu ifade etmişti.

AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü’nün misafiri olarak Gerede’ye gelen Trabzon Milletvekili Muhammet Balta’ya Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, AK Parti İlçe Başkanı Ali Şafak ve kalabalık bir partili grup da eşlik etti.

Cevap bırakın