29-Ocak-2023 19:40:45

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$ 18.8473 € 20.5076
Balıkta buluştuk

Balıkta buluştuk

10 Ocak Gazeteciler Günü ve aynı zamanda Mülki Amirler Günü’nde Gerede Kaymakamı Arslan Yurt, gazetecilerle mülki amirleri Esentepe Otel’de balık yemeğinde buluşturdu.

Bu anlamlı, unutulmaz güne tanıklık edenler; Gerede Kaymakamı Arslan Yurt, Mengen Kaymakamı Hayri Zorlu, Yeniçağa Kaymakamı Fahrettin Demir, Dörtdivan Kaymakamı Nursan Vural Zorlu, İlçe Emniyet Müdürü Veli Gözütok, Yazı İşleri Müdürü Mustafa Şahin, Özel İdare Müdürü İsmail Bilgücü, Öğretmenevi Müdürü Murat Ergüven, Yenigün Gazetesi sahipleri Serkan Candan ve İlyas Koç ile diğer yerel gazetelerin temsilcilerinden oluştu.

Kaymakam Arslan Yurt, düzenlenen gecede yaptığı konuşmada, “Demokrasi ve özgür irade bir toplumun en önemli unsurlarından biridir. Bunun da en önemli göstergesi özgür ve objektif bir basındır. Demokrasi adına büyük mesafe alan Türkiye’de, basında önemli ilerleme olmuştur. Bunda da en önemli katkı şüphesiz gece gündüz çalışan basın mensuplarımızdır. Toplumu aydınlatmak için yoğun mesai harcayan Gerede basınının Gazeteciler Günü’nü tebrik ederim.”dedi.

Gazeteciler de Kaymakam Arslan Yurt’un Mülki Amirler Günü’nü kutladı ve gece hoş sohbetlerle devam etti.

Unutulmadık

10 Ocak Gazeteciler Günü’nde Bolu Valisi İbrahim Özçimen, Gerede Kaymakamı Arslan Yurt, Gerede Belediye Başkanı Ömer Baygın, İlçe Emniyet Müdürü Veli Gözütok, Vergi Dairesi Müdürü Kamil Kabadağı, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Mustafa Şahin ve çok sayıda esnaf ve okurumuz gazetemize kutlama mesajı ilettiler. Ayrıca AK Parti İlçe Başkanı Ali Şafak bizzat ziyaret ederek günümüzü unutmayanlar arasında yer aldı.

Kutlama mesajlarında basının önemine yer verilirken, günümüz koşullarının en dinamik mesleklerinden olan gazeteciliğin aynı zaman da ülkemizde kökleşen demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından olduğu vurgulandı.

Cevap bırakın