04-Aralık-2022 14:28:50

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$ 18.6718 € 19.6651
Başkanım gitme kal!

Başkanım gitme kal!

Geçtiğimiz hafta Yenigün’de yayınlanan “Baygın’dan duygusal makale!” başlıklı habere resmi internet adresimiz www.geredeyenigun.com’da çok sayıda dikkat çekici yorumda bulunuldu. Başkan Baygın’a “gitme kal” çağrısında bulunulan yorumlarda şu ifadelere yer verildi:

Ahmet D. “Başkanım şimdi duygusallık değil gemiyi yeniden yürütme zamanıdır. Ben gidiyorum, yokum demek yok öyle. 15 sene biz seçtik, bu dönem biz istiyoruz. Gerede’yi makus kaderlere bırakma lütfen!.. Görevinin başına…”

Geredeli “Başkanım biz yeniden görevinizin başına döneceğiniz, ısrarlarımıza kulak vereceğiniz günü bekliyoruz.”

Zeki V. “Başkanım en çok çalıştığın sene gittin aday olmadın… Bu güne dek hep siz istediniz biz verdik oyu. Şimdi biz istiyoruz kulak ver başkanım, dön başkanım.”

GrdeBaşkanım durmak yok yola devam lütfen! Bu durumda çekip gidemezsiniz, biz size güvendik.”

Vedat “Başkanım; bir daha şurada burada muhalefet edersem ne olayım, yeter ki dönün başka bir şey istemeyiz. Biz arkadaşlarımız olarak aday olmanız halinde sizi omuzumuzda taşımaya hazırız.”

İsmail “Geçmiş olsun giden gitti. Başkan kendi adına en doğrusunu ama ilçe adına da en büyük yanlışı yaparak gidiyor. İnşallah milletvekili olarak görürüz. Herşeyin en iyisine layıksın başkanım.”

Sevdamız Gerede  “Başkanım kal, bırakma. Yaparsan sen yaparsın başkanım.”

Cevap bırakın