28-Mayıs-2023 10:29:53

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$ 20.0171 € 21.4959
Bu ödül az!

Bu ödül az!

Gerede Belediyesi Modern Kapalı Pazaryerinden sonra Ramazan Dede Bilgievi ile ödüle layık görüldü. Anadolu Yerel Yönetimler Dergisinin 5. sini düzenlediği Yılın Yerel Yöneticileri Ödül Töreninde Eğitime Destek Kategorisinde ödüle layık görülen Gerede Belediye Başkanı Ömer Baygın’ın bu projesiyle eğitim anlamında ilçede büyük bir atılım gerçekleşti ve bir çok öğrenci Bilgi Evi ile eğitimi sevdi. Ayrıca bu proje bir çok il ve ilçeye örnek oldu.

29 Kasım 2013 Cuma akşamı Kayseri’de düzenlenen Ödül törenine Gerede Belediye Başkanı Ömer Baygın, Gerede´de gerçekleştirilen Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu’nun temel atma töreni nedeniyle katılamazken yerine Gerede Belediye Başkan Yardımcısı Ali Kemal Atay vekâlet etti. Programa Belediye Basın Halkla İlişkiler Sorumlusu Baki Sungur’da katıldı.

Erciyes Tekir Yaylası Sosyal Tesislerde gerçekleştirilen Ödül töreninde Gerede Belediye Başkan Yardımcısı Ali Kemal Atay, ödülü almadan önce yaptığı konuşmasında, “Belediye olarak her alanda yatırım gerçekleştiriyoruz. Ama en büyük yatırım insana yapılan yatırım. Büyükşehir Belediyeleri’nde görülen Bilgievlerini Belediye Başkanımız Sayın Ömer Baygın Gerede halkının hizmetine sundu. Gerede´de Kayseri gibi havası sert insanı mert insanların yaşadığı bir şehir. Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah Gül´ün memleketinde Belediyemiz adına bu ödülü almaktan onur ve gurur duydum. Bu organizasyonu düzenleyenlere, kullandıkları oylarıyla bizi bu ödüle layık gören halkımıza teşekkür ediyorum”dedi ve ardından ödülü Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Oğuz´un elinden aldı.

Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi’nin gerçekleştirdiği Yılın Yerel Yöneticileri oylamasında 630 Belediye yarıştı. www.yerelyonetimler.org adresinde gerçekleştirilen oylamada 360.000 oy kullanıldı. 83 belediyenin çeşitli kategorilerde layık görüldüğü ödüller Büyükşehir, İl, İlçe ve Belde Belediyeleri sıralamasıyla verildi. Ödül Töreni uydudan yayın yapan TV 1, Kayseri ve Sivas yerel televizyonlarından canlı verildi.

Cevap bırakın