29-Ocak-2023 19:42:06

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$ 18.8473 € 20.5076
Çakılıp kalmayacağız!

Çakılıp kalmayacağız!

Geredespor Başkanı Nazım Göktaş, Yenigün’e özel açıklamalarda bulundu. Yapılan transferlerle kadroyu neredeyse tamamladıklarını belirten Göktaş, “Bu sene şampiyon olmak istiyoruz ve bundan kimsenin şüphesi olmasın. BAL Ligi’nde çakılıp kalınacak bir kadro kurmadık.”dedi.  

Geredespor Başkanı Nazım Göktaş, kadro çalışmalarını neredeyse tamamladıklarını açıkladı. Oyuncu tercihini yaparken kulaktan dolma transfer politikası izlemediklerini açıklayan Göktaş, “Hedefimiz Bolu Amatör Ligi’nde şampiyonluk. Bununla yetinecek miyiz? Elbette yetinmeyeceğiz. Baraj maçını geçerek BAL Ligi’nde mücadele etmeye hazır kadromuz var. Geredespor bununla da yetinmeli midir? Elbette hayır, biz kadromuzu 3. Lig’e endeksli kurduk. BAL Ligi’nde şampiyonluğa oynayacak kadro kurduk. Başarı durumunda kadromuz kesinlikle bozulmayacak. Belki küçük takviyeler yapabiliriz ama hiçbir zaman hedefsiz ilerlemeyeceğiz. Geredespor’un yeri burası değil bunun bilincindeyiz, bu bilinçle hareket ediyoruz. Ancak talihsizlikler futbolun içinde var, BAL Ligi’ni 4. sırada bitiren kadro küme düşebiliyor. Futbolu dünyanın en büyük spor organizasyonu yapan da bu zaten. Şu anda yönetim kurulu ve teknik ekibimizle dümenin başındayız. Hedefimiz belli, şampiyonluk ve ardından BAL Ligi. BAL Ligi’nde çakılıp kalınacak bir kadro kurmadık. Oradan da hemen 3. Lig’e çıkacağız. Geredespor’u şampiyonluğa taşıyan yönetimdeki birlikteliği yakalamış durumdayız.”dedi.

Taraftara seslendi

Kadroyu ve yapılan transferleri yakın zamanda basın toplantısıyla duyuracaklarını da belirten Göktaş, takımımız hiçbir zaman yalnız kalmayacak. Özellikle Soğuk Cehennem Taraftar Grubumuzdan bu sezon çok şeyler bekliyoruz. Artık küllerden doğma vaktidir, başarı vaktidir. Taraftarımızın o tribünde titreyerek verdiği desteğin karşılığını verme vaktidir.”diye konuştu.

Cevap bırakın