07-Şubat-2023 18:48:57

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$ 18.8708 € 20.2272
“GENÇLİK SPOR İLÇE MÜDÜRÜ’NÜN ARTIK BİZİM İLÇEMİZDE DURMASI BENCE DOĞRU DEĞİL!”

“GENÇLİK SPOR İLÇE MÜDÜRÜ’NÜN ARTIK BİZİM İLÇEMİZDE DURMASI BENCE DOĞRU DEĞİL!”

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, Gençlik Spor İlçe Müdürü’nü Kızılcahamam kampında bizzat yaptığı görüşmede şikayet ettiğini söyledi.  Ayrıntılar haberin detayında…

Şehir Stadyumu çevresindeki yeni asfaltın kamera hattı çekilmesi için kazılması sonrası Belediye Başkanı Mustafa Allar küplere binmiş ve idare hakkında soruşturma başlatmıştı. Bu konuda Allar’a halktan da büyük destek gelmişti. Yaşananların ardından soruşturma süreci merak ediliyordu.

“Açıkça söylüyorum, bu yapılanı unutmam.”diyen Allar, “Soruşturma öncesi Bolu Milletvekilimiz Fehmi Küpçü ve Arzu Aydın’ı bilgilendirdiğimi söylemiştim. Bu süreçte Gençlik ve Spor Bakanlığı’nı da bu hususla ilgili bilgilendirdim, konu hakkındaki dosyayı da bakanlığa teslim ettim. Yapılan tahribatla ilgili Kızılcahamam kampında da Gençlik ve Spor İlçe Müdürü’nü bizzat yaptığım görüşmede şikayet ettim. Böyle bir şey ilçeme ihanetti, oradaki çalışmalara bir gram katkısı olmayanların yapılan hizmetleri tarumar etme hakkı da yetkisi de yok.”dedi.

Soruşturma süreci ne durumda?

Allar; “Şu anda yapılan tahribatın ne durumda olduğu net değil. Yama ile kapatmaya çalışıp bir çözüm üretmeye çalıştılar. Orası zarar gördü, zarar verenler de bedelini ödeyecek. Oraya en az 1.5 Milyon TL’lik asfalt attık. Para da mevzu bahis değil, 100 lira olsa ne olur? Vatandaşın bir kuruşunu heba  ettirmem! Ayrıca emek verdik, emeğimiz mahvoldu. Burada tamamen yönetim zafiyeti var. Bu arada Kaymakam bey konunun gerekli mercilere iletilmesini sağladı. Bizim gösterdiğimiz tepkiyi Kaymakam bey de gösterdi. Soruşturma şu anda sürüyor. Önemli olan Bakanlığa konuyu iletmemizdi, ilettik. Hasar tespit çalışmaları da bu süreçte tamamlandı. Gençlik Spor İlçe Müdürü’nün artık bizim ilçemizde durması bence doğru değil. Hepimizin emeği, parası, insan üzülüyor.”

1 Yorumlar
Grdli

Çalışmayan yüzme havuzunu gençlik spor il müdürlüğüne devrederken iyiydi.

Cevap bırakın