24-Eylül-2023 19:16:22

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$ 27.1935 € 28.9436
GEREDE’NİN YÜZ AKLARI

GEREDE’NİN YÜZ AKLARI

Gerede’de en fazla istihdam sağlayan şirketler, ihracat yapan şirketler ile ödedikleri vergilerle 2013-2016 yılları arasında rekortmen listede yer alan firmalar Gerede Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen ödül töreninde belli oldu ve TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun Gerede ziyaretinde Gerede’nin yüz akı olan bu firmalar onore edildi.

Gerede’de ihracat yapan firmalar Teknik Kimya Ltd.Şti., Fazlıoğlu Deri Ltd.Şti., Ünnü Torna Makine Ltd.Şti., Kocaman Pet İnş.Ltd.Şti., Aycan Demir Deri Ltd.Şti. ile ilçede istihdam sağlayan firmalar Gentuğ Tekstil A.Ş., İlamet Metal A.Ş., Gerede Modern Dericilik A.Ş., Gerdersan A.Ş., Order Tic.Ltd.Şti., Ali Karadaşlı, Bir-Tek Tic.Ltd.Şti. olarak listede yer aldı ve TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından firma yetkililerine plaket takdim edildi.

2013 ile 2016 yılları arasında rekortmen listede yer alan firmalar da unutulmadı. 2013’den bu yana rekortmen listede yer alan firmalar; Güven Grubu (Kemal Birbilener), İsmail Bayındır, İhsan Yıldız, Fazlıoğlu Deri Ltd.Şti., Yüksel Nakliyat Tic.Ltd.Şti., Vedat Zengin, R.Kemal Çeliksu, Çobanoğlu Tic.Ltd.Şti., Çalışganlar Deri San.Ltd.Şti., Efeler Deri Ltd.Şti., Yusuf Yıldız, Mustafa Kuzu, Osman Akgünlü, Ramazan Aktaş, Nova Orman Ürünleri A.Ş., Cevahir Deri Tic.Ltd.Şti., Birlik Deri San.Tic.Ltd.Şti., Dursun Çakmak, Arba Kimya Tic.Ltd.Şti., Ferruh Şen, İsmail Akdede, Yükseller Deri Ltd.Şti. onore edilen firmalar oldular.

TEŞEKKÜR

Ülkemiz ihracaatına ve Geredemiz ekonomisine sağlamış olduğumuz katkıdan dolayı firmamızı bu plakete layık gören başta TOBB Başkanı Sn. M.Rıfat Hisarcıklıoğlu beyefendiye ve Geredemizin çalışkan kimliğiyle öne çıkan Ticaret Odası Başkanı Sn. Ersin Kaşka beyefendiye teşekkür eder, geçtiğimiz hafta açılışı yapılan M.Rıfat Hisarcıklıoğlu toplantı salonunun Geredemize hayırlı olmasını temenni ederiz. Saygılarımızla…

TEKNİK KİMYA LTD.ŞTİ. ADINA;

MUSTAFA ÇİÇEK

Cevap bırakın