29-Ocak-2023 18:16:30

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$ 18.8473 € 20.5076
GTSO’dan yeni bir protokol daha

GTSO’dan yeni bir protokol daha

Gerede Ticaret ve Sanayi Odası, üyelerinin pazar yarışında daha hızlı yol kat etmelerine katkı sağlamak için finansal destekler konusunda yeni bir adım attı. Gerede TSO yönetimi, Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş Bolu Şubesi ile kurumsal finans desteği protokolü imzaladı.

İmza törenine Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. Bolu Şube Müdürü Nevzat Kaya ve Şube Yönetmeni Fatih Kunuk katılırken Gerede TSO adına ise Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Allar ve Genel Sekreter Şerafettin Dağyıldızı katıldı.

Yapılan karşılıklı imza töreninden sonra Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. Bolu Şubesine teşekkür eden Başkan Mustafa Allar, üyelere finansal destek konusunda cazip koşullarda protokol yapmaktan mutlu olduğunu dile getirdi.

İlgili bankanın Şube Müdürü Nevzat Kaya ise Gerede’nin ekonomik potansiyelini bildiklerini ve Gerede’deki sanayici ve ticaret erbabına destek olmaktan mutlu olacaklarını dile getirdi. Protokol gereği; Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Üyeleri üye faaliyet belgesi ile şubeye müracaat ederek 36 aya kadar değişik ihtiyaçlar doğrultusunda ve belli kar oranlarında kredi kullanılabilecekler.

Cevap bırakın