29-Ocak-2023 19:40:52

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$ 18.8473 € 20.5076
İhale bu sefer tamam

İhale bu sefer tamam

27 Ağustos 2014 Çarşamba günü gerçekleştirilen Ramazan Dede Camii Çevre Düzenlemesi yapım işi ihalesi ihaleye verilen tüm tekliflerin yaklaşık maliyetin üzerinde olması ve ihalenin miktarının değiştirilmesine karar verilmesi nedeni ile iptal edilmişti.

19 Eylül Cuma günü gerçekleştirilen ihaleye 4 firma katıldı. Havuztek Havuz Sistemleri LTD, Bayte İnşaat, Oktay Erkaan İnşaat ve AYŞ Ankara İnşaat firmalarının katıldığı ihalede en uygun teklifi veren firma 204.000 TL ile AYŞ Ankara İnşaat Peyzaj Gayrimenkul Turizm İmalat Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. oldu.

Yasal süreçlerin tamamlanmasından sonra yapım sözleşmesi imzalanarak yer tesliminin ardından 75 günde iş bitimi gerçekleşecek. Peyzaj çalışmaları kapsamında, Esentepe girişindeki otoparktan başlayarak camiye kadar olan bölüme, camiye çıkışı kolaylaştırılacak doğayla uyumlu ahşap merdiven ve yürüyüş rampası, yürüyüş yolu, birbirine bağlı fıskiyeli kaskatlı havuz sistemi yapılacak. Ayrıca yine Ramazan Dede Camisinden başlayarak restoranların olduğu bölgeye kadar olan alana ise kayrak taşından yürüyüş yolu yapılacak ve bu bölgelerin aydınlatılması için çevre aydınlatma sistemi kurulacak.

Cevap bırakın