08-Şubat-2023 09:37:11

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$ 18.8708 € 20.2272
Kadın ve gençler “hayırlı olsun” dedi

Kadın ve gençler “hayırlı olsun” dedi

Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi ve Gerede Kadın ve Genç Girişimciler Kurulları bir araya geldi. Girişimciler kurulları olarak bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra Gerede için neler yapılabilir müzakeresi yapıldı. Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Kaşka, Başkan Yardımcısı Muharrem Kazan, Sayman Üye Eşref Zeftçi ve Genel Sekreter Şerafettin Dağyıldızı’nın hazır olduğu toplantıya Kadın Girişimciler Kurul Üyeleri Aylin Kayar, Dilek Işık, Nuray Akın ve Mehtap Demirses Burku katılırken, Genç Girişimciler Kurulu’ndan ise Cihan Saraç, Hulusi Calayır, Erol Calp, Sedat Zengin, İsmail Kazan ve Ali Yoldaş katıldılar. Aynı zamanda girişimcilerimizden Aylin Kayar Bolu Kadın Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcısı, Cihan Saraç ise Bolu Genç Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcılığını yürütüyor.

Kurul üyelerinden İsmail Kazan bugüne kadar yaptıkları ile ilgili bir sunum gerçekleştirdi. Başkan Ersin Kaşka, “Kurul üyelerimizin Bolu’da odamızı ve ilçemizi en layiki şekilde temsil noktasında başarılı çalışmaları bizleri gururlandırmaktadır. İnşallah bundan sonra da çalışmalarımız artarak beraber devam edecek. Sizlerin desteği ile özellikle kadın girişimci sayısının artması noktasında ve bayanların istihdam ve ekonomiye katkılarının artırılması konusunda yeni projeler geliştirerek çalışmalarımıza hız vermek istiyoruz.”dedi.

Kurul üyeleri de yeni yönetimin hayırlı olmasını dileyerek, ilerleyen zamanlarda yeni projelerle sık sık üzerlerine düşeni yapacaklarını dile getirdiler.

Cevap bırakın