04-Aralık-2022 15:55:59

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$ 18.6718 € 19.6651
Köpeğini bulana ödül koydu

Köpeğini bulana ödül koydu

Gerede’de yaşayan Abdullah Sonışık isimli vatandaş, kaybolan av köpeğine 1000 Lira ödül koydu.

27 Temmuz Pazar günü Gerede Hacıveli Yaylası’na “Ceyn” adını verdiği av köpeği ile çıkan Abdullah Sonışık, burada köpeğini kaybederek bir daha haber alamadı. Uzun zamandır haber alamadığı köpeğinin bulunması için bugüne kadar kayıp köpeğinin resminin olduğu afişler bastıran Sonışık, son çareyi köpeğini bulana yada bulunmasına vesile olacak kişiye 1000 TL ödül vermekte buldu.

Bastırdığı afişlerle şehrin cadde ve sokaklarını donatmasına rağmen av köpeğinin bulunamadığını belirten Abdullah Sonışık, “Köpeğimin Bolu veya Ankara civarında olabileceğinden şüpheleniyorum. Hacıveli Yaylası’na çıktığımda köpeğimin aniden kaybolmasına bir anlam veremedim. Son çare olarak köpeğimi bulana 1000 Lira ödül vermekte bulundum. Köpeğimin kaybolduğundan bu zamana dek bulunması için başvurmadığım yol kalmadı. Hala umudumu yitirmiş değilim, çok sevdiğim köpeğimin bulunacağından umutluyum.”diye konuştu.

Dişi av köpeğini bulanlar yada görenler için telefon numarasının “0.535 818 23 54” olduğunu belirten Sonışık, vatandaşlardan bu hususta yardım beklediğini kaydetti.

1 Yorumlar
merve

amca senin köpeği biz ailecek dağa çıkarken gördüydük sen en iyisi dağlara bak yani dağ yollarına yanında bi kaç tane daha köpek vardı

Cevap bırakın