29-Mayıs-2023 00:17:27

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$ 20.0171 € 21.4959
Lider affetmedi

Lider affetmedi

Geredespor, dün Bolu Amatör Lig’de grubun 2. sırasında yer alan Karacasuspor’u 2-0 yenerek liderliği garantiledi.

Bolu 1. Amatör Lig A Grubu’nda puanını 28’e çıkaran Geredespor, en yakın rakibi Karacasuspor’a 8 puan fark atarak bitime 2 hafta kala grubu lider bitirdi. Karacasuspor ise 20 puanda kaldı.   

Geredespor, dün saat: 14:00’de Karacasuspor ile Karaçayır Stadında karşı karşıya geldi. Bolu 1. Amatör Lig A Grubu’nda namağlup lider bulunan Geredespor ile grubun 2. sırasında yer alan Karacasuspor’un mücadelesinde lider Geredespor, rakibini affetmedi ve karşılaşmadan 2-0 galip ayrıldı. Bitime 2 hafta kala liderliği garantileyen Geredespor, bu karşılaşmada şampiyonluğu istediğini de sahaya yansıtmış oldu.

Play-Off şekillendi

Dünkü maçların ardından bitime 2 hafta kala Bolu 1. Amatör Lig A Grubu’ndan Play-Off’a yükselen takımlar da belli oldu. Grupta liderliği garantileyen Geredespor ile Karacasuspor, Bolu Belediyespor ve Bolu Gençlergücü takımları Play-Off Grubuna yükselen takımlar oldu.

B Grubunda ise Elvan İnşaat Kızıkspor, Göynük Belediyespor, Özel İdare Köroğluspor ve Kıbrıscıkspor Play-Off’a yükselen takımlar oldu.

Play-Off’a yükselen bu 8 takım Bolu Amatör Lig şampiyonluğunu göğüslemeye çalışacak. Bolu Amatör Lig’de gruplarda en çok dikkat çeken takımlar; namağlup yoluna devam eden tek takım olan Geredespor ile Geredespor ile aynı grupta yer alan Karacasuspor, B Grubunda liderlik mücadelesi veren Elvan İnşaat Kızıkspor ve Göynük Belediyespor oldu. Şampiyonluk için favori olarak Geredespor gösteriliyor.

Geredespor, bu sezon Osman Dinçer yönetiminde ilk sınavında iyi izlenim bırakırken, şampiyonluğun yanında BAL Ligi’ne yükselme maçında Yeniçağaspor’u yenerek BAL Ligi’ne yükselmeyi hedefliyor.

Cevap bırakın