24-Eylül-2023 19:00:16

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$ 27.1935 € 28.9436
MHP, şehidimizin isminin yaşatılması için önerge verdi

MHP, şehidimizin isminin yaşatılması için önerge verdi

MHP’li Belediye Meclis Üyeleri Hüseyin Birbilener ve Hasan Hüseyin Şişman, yazılı bir önerge ile Şehidimiz Uzman Çavuş İlhan Sezer’in isminin ölümsüzleşmesi adına Melih Gökçek Kültür Merkezi’ne verilmesi talebinde bulundular.

Gerede Belediyesi’ne verilen yazılı önergede şu ifadelere yer verildi; “Toplumsal talep haline gelmiş olan ve sosyal medyada hemşerilerimiz tarafından sık sık dile getirilen, Şehit Piyade Uzman Çavuş İlhan Sezer kardeşimizin isminin, Melih Gökçek Kültür Merkezi’ne verilmesini Milliyetçi Hareket Partisi meclis üyeleri olarak önermekteyiz.”
Hüseyin Birbilener ve Hasan Hüseyin Şişman, ayrıca yaptıkları açıklama da ise; “Toplumun genelinden aldığımız tepkiler doğrultusunda Melih Gökçek Kültür Merkezi’nin isminin değişimi noktasında yazılı bir önerge verdik. Melih Gökçek Kültür Merkezi yerine toplum tarafından da uygun görülen başka bir alana da pek tabi şehidimizin ismi verilebilir. Önemli olan şehidimizin, şehitlerimizin ismini yaşatmamız ve geride kalan değerlerine toplum olarak sahip çıkabilmemiz.”dedi.

Cevap bırakın