29-Ocak-2023 19:10:17

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$ 18.8473 € 20.5076
MHP’de Özcan Dönemi

MHP’de Özcan Dönemi

MHP Gerede İlçe Kongresi dün Melih Gökçek Kültür Merkezi’nde yapıldı. Tek liste ile gidilen seçimde MHP’nin yeni ilçe başkanı Mali Müşavir Erdoğan Özcan oldu. MHP Yönetiminde de büyük bir değişim yaşandı.

Milliyetçi Hareket Partisi ilçe kongresini dün gerçekleştirdi. Saat 13.00’de başlayan kongreye eski Sağlık Bakanı Prof.Dr. Osman Durmuş da katıldı. Seçimler saygı duruşu, istiklal marşının okunması ile başladı. Divan seçiminin ardından faaliyet raporu ve mali durum raporu okunarak oylanıp kabul edildi. Oyların sayılmasıyla birlikte MHP’nin yeni ilçe başkanı Mali Müşavir Erdoğan Özcan oldu. MHP Yönetiminde de büyük bir değişim yaşandı.

MHP İlçe Başkanı Erdoğan Özcan, “Kongreleri daha anlamlı kılmanın yolu, her bir kongremizi iktidar yolunda sıçrama taşı haline getirmektir. Gerede’de üç hilali egemen kılmak ve gecemizi gündüzümüze katacak, Türk töresi ve İslam ahlakıyla yürüdüğümüz yolu dokuz ışığımız aydınlatacaktır.”dedi.

Eski Sağlık Bakanı Prof.Dr. Osman Durmuş ise “Bizler sıradan bir davanın mensupları değiliz. Saman alevi gibi parlayıp sönen siyasi partilerin ayarında değiliz. Bizler Türk milletinin öz benliğinde doğmuş köklü bir hareketiz. Bu yüzden büyük düşünmek zorundayız. İnanıyorum ki milliyetçi hareketin mensupları günümüzde gelişen süreçlerden yüzlerinin akıyla çıkacak, dosta düşmana ülkücülerin tek vücut olduklarını gösterecektir. Bu kutlu mücadelenin ödediği bedelleri dikkate alıp, her zamankinden daha fazla birlik beraberliğe ihtiyacımız olduğunu kimse unutmamalıdır.”diye konuştu.

Kongreye, MHP İl Başkanı Mehmet Aydın, Belediye Meclis Üyeleri Arzu Özcan, Cem Gül, Hüseyin Birbilener ve Hasan Hüseyin Şişman ile bazı sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ile çok sayıda parti mensubu katıldı.

Cevap bırakın