28-Mayıs-2023 00:21:24

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$ 20.0171 € 21.4959
NARKOTİK DİDİK DİDİK ARADI

NARKOTİK DİDİK DİDİK ARADI

Bolu il Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Müdürlüğü tarafından Gerede’de Cuma günü bazı adreslere baskın yapıldı. Narkotik Suçlarla Mücadele Müdürlüğü tarafından 44, İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden ise 10 polisin yer aldığı baskınlarda üst aramaları yapıldı ve bazı araçların bagajları kontrol edildi.

Uyuşturucu ve uyarıcı maddeleri bulunduran, kullanan, taşıyan ve nakleden kişilerin tespiti ve yakalanmasına yönelik yürütülen çalışmaların Narko İlçe Uygulaması kapsamında yapıldığı açıklandı.

Panayır alanında, park ve bahçelerde, umuma açık işyerlerinde, Turgut Özal Caddesi, Cumhuriyet Meydanı ve çevresinde gece saat: 23:00’a kadar yürütülen çalışmalarda üst araması ve kimlik kontrolü de yapıldı.

Özellikle panayır alanında herhangi bir olumsuzluğun yaşanmaması adına yürütülen çalışmalar vatandaşlar tarafından da takdirle karşılandı. Panayır mahallinde polislerin üst aramasına yardımcı olan vatandaşlar, bu durumdan memnun olduklarını dile getirerek Narkotik Suçlarla Mücadele Müdürlüğü ekiplerine teşekkür ettiler. Kimliklerini üzerinde bulundurmayanlar ise kimlik tespiti için emniyete götürüldü. Yürütülen çalışmalar kapsamında, uyuşturucu ve uyarıcı maddeleri bulunduran, kullanan şahıslara rastlanmadığı öğrenildi.

Sahte para uyarısı

Polis ekipleri ayrıca Panayır mahallindeki esnafların sahte paradan canının yanmaması için sahte para konusunda esnaflara uyarıda da bulundu. Gerçek para ile sahte para arasındaki ayrıntıları esnafa anlatan ekipler, herhangi bir olasılıkta hemen polis ekiplerini haberdar etmelerini istediler.

Cevap bırakın