08-Şubat-2023 11:09:53

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$ 18.8708 € 20.2272
O dosyada ne var?

O dosyada ne var?

TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu ev sahipliğinde düzenlenen Marmara ve Trakya Bölge Toplantısı’na katılan GTSO Başkanı Ersin Kaşka, Hisarcıklıoğlu’na kapalı bir dosya sundu. Dosyada Gerede’nin coğrafi yapısı ve OSB’deki son durumunu özetleyen bir raporun yer aldığı öğrenilirken, OSB’de boş duran parsellerin sanayiciler tarafından değerlendirilebileceği konuları yer aldı.

Marmara ve Trakya Bölge Toplantısı’nda Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Kaşka, Meclis Başkanı İ. Sadi Özalp ve Genel sekreter Şerafettin Dağyıldızı ile bölge oda ve borsalarının yönetim kurulu başkanları, meclis başkanları ve genel sekreterleri bir araya geldi. Toplantıda oda ve borsaların üyelerinden yansıyan sorun ve konular istişare edilirken, faaliyetler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Oda ve borsaların üyeleri için çok şey yaptığını vurgulayan Hisarcıklıoğlu, “İş dünyası, yani üyeleriniz bunlardan haberdar olmalı. Oda ve borsaların üyeleri için neler yaptığı daha net anlaşılsın. Bunları mutlaka kamuoyu ve üyelerimizle paylaşmalı ve anlatmalıyız. Özellikle sosyal medya, yazılı ve görsel medya aracılığıyla oda ve borsaların sunduğu imkânlar tüm üyelere anlatılmalı”dedi.

Toplantıda, başvuruları başlayan KOBİ Nefes Kredisi hakkında bilgi verilirken, Ekonomik Koordinasyon Kurulu’nun tedbir paketindeki konular istişare edildi. Ayrıca TOBB Dijital Dönüşüm Projesi, Şirket Kuruluşlarında Tek Durak Ofis Projesi, Mesleki Eğitim Faaliyetleri ile Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Merkezi’ne  (MEYBEM) ilişkin sunumlar yapıldı.

Cevap bırakın