28-Mayıs-2023 21:32:47

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$ 20.0171 € 21.4959
ÖĞRENCİLERE REHBERLİK EDECEKLER

ÖĞRENCİLERE REHBERLİK EDECEKLER

Gerede Meslek Yüksek Okulu ve Gerede Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu’nda başlayan öğrenci kayıtlarına Gerede Belediyesi de katkı sağlıyor. Gerede Belediyesi, GMYO ve GUBYO’ya kuracağı stantlarla, yeni akademik yılda ilk kez üniversite hayatına adım atacak öğrencilere rehberlik hizmeti verecek.

Gerede Belediyesi Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü personelleri, yüksekokula kaydını gerçekleştirecek öğrencileri karşılayarak, yönlendirmelerde bulunacak. Öğrencilere Gerede’yi tanıtıcı bilgiler içeren broşürler verilecek, kek, meyve suyu ve şak şak helvası gibi ikramlar yapılacak.

Belediye Başkanı Mustafa Allar, konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “Çocuklarımız bizim geleceğimizdir. Nasıl biz okumaya başka memleketlere gönderdiğimiz çocuklarımızla ilgilenilmesini istiyorsak aynı şekilde memleketimize gelen öğrencilerimiz ile de ilgilenmek boynumuzun borcudur. Bu vesile ile kayıtlarını yaptıracak tüm öğrencilerimizin derslerinde başarılar diliyor, her daim yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyorum” dedi.

Cevap bırakın