07-Şubat-2023 17:32:54

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$ 18.8708 € 20.2272
ÖLÜMÜNE KOVALAMACA!

ÖLÜMÜNE KOVALAMACA!

6 ayda 6 otomobil hırsızlığı olayına karıştığı iddia edilen Taylan K.(57) isimli şahıs, son işinden sonra çaldığı otomobille polis ekipleri tarafından düzenlenen gece yarısı operasyonuyla yakalandı. 140 km. hızla kontrol noktalarına giren ve bir türlü durdurulamayan şahıs ekiplere zor anlar yaşattı.

Gerede’de dün gece 00:30’da heyecan dolu anlar yaşandı. Bolu Emniyet Müdürlüğü ekipleri Taylan K.’nın sürücülüğünü yaptığı çalıntı otomobili takibe aldı. Polisin Bolu’da dur ihtarına uymayan zanlı otomobille hızla kaçmaya başladı. Gerede’ye ulaşana dek Çaydurt ve Yeniçağa’da oluşturulan 2 polis çemberini de aşmayı başaran Taylan K.(57), Gerede’ye ulaştığında filmleri aratmayan heyecan dolu anlar yaşandı.

Polis otosuna çarptı

Sabancı Yurdu karşısındaki kavşakta oluşturulan kontrol noktasına 140 kilometre hızla ölüme meydan okuyarak giren çalıntı otomobilin içindeki zanlı, oluşturulan barikata rağmen durmadı ve önce polis otosuna çarpan sürücü Taylan K., daha sonra direksiyonu kırarak Dayıoğlu Mahallesi’ne dönen yola girdi. Burada aracın kara saplanmasıyla kovalamaca sona erdi. Gerede Polisi’nin zanlıyı yakalamasıyla Taylan K.’nın arkasına taktığı ekipler de Gerede’ye ulaştı.

6 ayda 6 otomobil hırsızlığı olayına karıştığı iddia edilen Taylan K.’nın çalınan araçları Ankara’ya götürerek parçalattığı ve burada araçları nakit paraya çevirdiği bilgisine ulaşıldı.

Cevap bırakın