04-Aralık-2022 16:00:58

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$ 18.6718 € 19.6651
“OSB’lerin sorunlarını çözeceğiz”

“OSB’lerin sorunlarını çözeceğiz”

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ramazan Yıldırım Belediye Başkanı Mustafa Allar’ı makamında ziyaret etti. Kızının Gerede’ye doktor olarak atanması vesilesi ile ziyarette bulunan Müsteşar Yardımcısı Ramazan Yıldırım, Belediye Başkanı Mustafa Allar ve Gerede Kaymakamı Arslan Yurt ile birlikte Gerede Deri Organize Sanayisi ile Karma Organize Sanayisi üzerine bilgi alış verişinde bulundu. Görüşmeye Belediye Meclis Üyeleri Ergün Çakır, Recep Tok ve Elven Çelik’te katıldı.

Belediye Başkanı Mustafa Allar, Gerede hakkında bilgilendirme yaparken Gerede’nin en önemli iki konusu olan Dericilerin taşınma süreci ile Karma Organizeye yeni fabrikalar açılması hususunda Müsteşar Yardımcısı Ramazan Yıldırım’dan destek istedi. Müsteşar Yardımcısı Ramazan Yıldırım, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Belediye Başkanı Mustafa Allar’a misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederim. Verimli bir görüşmede bulunduk. Sayın Başkanın bahsettiği üzere ilçenin en önemli iki organize sanayisinin problemlerini görüştük. Aşılamayacak sorunlar değil. Bakanlık olarak biz de elimizden geleni yapacağız. Gerekli destekleri sağlayacağız”dedi.

Belediye Başkanı Mustafa Allar ise “Sayın Müsteşar Yardımcımıza teşekkür ediyorum. Kendileri ile son derece önemli konularda bilgi alış verişi yaptık. Gerekli desteği sağlayacağını ifade etti. Ziyaretlerinden büyük bir memnuniyet duydum” dedi.

Ziyaretin sonunda Belediye Başkanı Mustafa Allar Müsteşar Yardımcısı Ramazan Yıldırım’a Kemer ve Cüzdan takımı hediye etti.

Cevap bırakın