29-Ocak-2023 18:45:08

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$ 18.8473 € 20.5076
Siyaset Demiral’in sünnet düğününde bir araya geldi

Siyaset Demiral’in sünnet düğününde bir araya geldi

AK Parti Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda işadamı olan Turgut Demiral, oğulları Muhammed ve Mustafa için Esentepe Otel’de sünnet düğünü tertip etti.

Bu önemli gününde Demiral’i siyasetin önemli simaları, iş adamları ve kamuda görev yapan bir çok önemli isim yalnız bırakmadı.

Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, Eski Belediye Başkanı Ömer Baygın, AK Parti İlçe Başkanı Ali Şafak, İl Genel Meclis Üyesi Yusuf Gökçe’nin yanı sıra MHP’li siyasiler İlçe Başkanı Ümit Demir, Arzu Özcan, H.Hüseyin Şişman ve Sağlık Müdürü Dr. Hüseyin Yücel, Tabak ESO Başkanı Necati Demir ile deri sanayinin önemli simaları sünnet düğününe katılanlar arasında yer aldı.

Düzenlenen konvoyun ardından 07 Haziran 2014 Cumartesi günü saat 18:00’de başlayan sünnet düğününde önce sahneye çıkan ilahi grubu seslendirdikleri ilahilerle davetlilere hoş bir seda bıraktı. İlahi Grubu’nun sahneden ayrılmasıyla birlikte yarım saatlik aradan sonra Ankalı ünlü ses sanatçısı İbrahim Kibaroğlu (Ankaralı İbocan)’nun sünnet merasiminde sahne alacağı duyuruldu.

İbocan coşturdu  

Turgut Demiral’in oğullarının sünnet düğününde sahne alan Ankaralı İbocan, davetlilere unutulmaz bir gece yaşatırken, Gerede’nin sevilen siması Demiral’in sünnet düğününde sahnede oynamayan kalmadı. Ankaralı İbocan, “Kozanoğlu” isimli parçayı söyleyerek sahneden ayrıldı. Sünnet töreni saat 21:30 sıralarında sona erdi.

Turgut Demiral, sünnet töreni sonrası davetini kırmayarak çocuklarının sünnet düğününe katılan başta siyasiler ve kamuda görev yapan önemli simaların yanı sıra değerli dostlarına teşekkür etti.

Cevap bırakın