29-Mayıs-2023 00:19:13

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$ 20.0171 € 21.4959
“Taşın altına elimizi koymaya hazırız”

“Taşın altına elimizi koymaya hazırız”

Gerede Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürlüğü görevine getirilen Prof.Dr. Kadir Murat Altıntaş ile Müdür Yardımcısı Doş.Dr. Seyfi Top ve GUBYO Sekreteri Yunus Cıvdı gazetemizin de bağlı bulunduğu Cankoç Medya merkez ofisini ziyaret etti.

Üniversitenin Gerede’nin gelişimine katkıda bulunduğunu ve bu katkının artırılması için tüm çabayı göstereceklerini ifade eden Prof.Dr. Kadir Murat Altıntaş, şu anda 3 bölümle faaliyetini devam ettiren GUBYO’nun ek binanın yapımıyla beraber 7 bölümle eğitim vereceğini ve Gerede’de önemli işlere imza atılacağını ifade etti.

Her türlü taleplerinin karşılandığını ve karşılanmaya devam ettiğini de dile getiren Altıntaş, üniversitenin gelişmesiyle paralel olarak ilçenin de bu gelişimden istifade edeceğini kaydetti. Altıntaş, “Nitelikli hocalarımız ilçemize katkıda bulunmaya hazır. Mülki amirlerimiz hiçbir desteğini esirgemiyor, biz de üzerimize düşen görevleri yapacağız ve taşın altına elimizi koymaya hazırız. Şu anda Katılım Bankacılığı doktora programını Gerede’de açtık. Birkaç üniversitede bulunan bu programa şehir dışından çok sayıda doktora öğrencisi katılıyor. Ayrıca Üniversite-Sanayi birleşimi için önümüzdeki dönemlerde bazı adımlar atacağız.”diye konuştu.

Cevap bırakın