29-Ocak-2023 18:41:23

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$ 18.8473 € 20.5076
Teşvik için olağanüstü toplandılar

Teşvik için olağanüstü toplandılar

Gümrük Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Metin, Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü ve Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu tam kadro Gerede Ticaret ve Sanayi Odası’nda toplanmak üzere bir araya geldi. Gerede’nin teşvik nedeniyle aldığı darbeye bir son vermek için toplanan heyet, bu toplantıda teşviklerin ilden ziyade ilçe bazına indirgenerek çalışma yapılması konusunda fikir birliğine vardı.

Gerede Ticaret ve Sanayi Odası, Gümrük Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Metin, Bolu Milletvekili TBMM Divan Katip Üyesi Fehmi Küpçü ve Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu’nu ağırladı.

Gerede TSO’da toplantı yapmak üzere bir araya gelen heyet, toplantı öncesinde bir basın açıklaması yaptı.

Gerede TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Allar, Bakan Yardımcısı Metin ve Milletvekili Küpçü ile Bolu TSO Yönetim Kurulu Başkan ve yönetim kurulu üyelerini Gerede’de ağırlamaktan son derece mutlu olduğunu dile getirdi.

Bolu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş ise Gerede TSO ziyaretinden duyduğu mutluluğu dile getirerek, “Sayın Bakan Yardımcımız ve milletvekilimizi burada görmek sürpriz oldu. Kendileri ile sık sık görüşme fırsatı buluyoruz ve bu noktada şanslıyız diyebilirim. Bolu’nun ve üyelerimizin her türlü sorununda yanımızda olmaları bizleri ayrıca sevindiriyor.”dedi.

Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü de Bakan Yardımcısı ve Bolu TSO Yönetim Kurulu’nu memleketi Gerede’de görmekten mutlu olduğunu, Bakan Yardımcısı Metin’in Bolu’nun her türlü sorununda yanlarında olduğunu ve Ankara’da beraber sorunların üstesinden gelmeye çalıştıklarını dile getirdi.

Toplantıda basın açıklaması yapan son isim Bakan Yardımcısı Fatih Metin ise Bolu TSO ve Gerede TSO arasında olan güzel birlik ve beraberlikten mutlu olduğunu, kurumların ilişkilerinin sıcak olduğunda Bolu’nun kazanacağını dile getirdi.

Gündem teşvik!

Basın açıklamalarının ardından toplantıya geçildi. Gerede’nin belini kıran teşvik konusu toplantının gündemini oluştururken, önemli isimlerin yer aldığı bu toplantıda teşviklerin ilden ziyade ilçe bazına indirgenerek çalışma yapılması konusunda fikir birliğine varıldı.

Cevap bırakın