07-Şubat-2023 18:07:57

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$ 18.8708 € 20.2272
UNUTULANI SEÇİN!

UNUTULANI SEÇİN!

Değerli Halkımız, Sevgili Gönül Dostlarımız!

Mahmud Es’ad Coşan Vakfı olarak, bu yıl 9’uncusunu düzenlediğimiz kurban organizasyonu kapsamında, dünyanın farklı ülkelerinden vekâlet gönderen hayırseverlerin kurbanlarını Avustralya’da kesip Endonezyalı gerçek ihtiyaç sahibi yüz binlerce aileye ilk elden ulaştırmaya hazırlanıyoruz.

Bu yıl 9’uncusunu düzenlediğimiz uluslararası kurban organizasyonumuzda sizlerin de desteğiyle yaklaşık 100.000 aileye kurban eti ulaştırmayı hedefliyoruz.

Neden Endonezya?

Dünyanın en kalabalık Müslüman nüfusuna sahip ülkesi Endonezya, aynı zamanda misyoner faaliyetlerinin en sinsi usullerle yapıla geldiği bir ülkedir ve misyonerlerin Müslüman halkın dinini değiştirtmek için kullandığı yöntemlerden birisi de maddi yardımlardır.

Uluslararası Kurban Organizasyonu, MEC Vakfı’nın, başta misyoner kuruluşlar olmak üzere birçok kuruluş tarafından yoğun faaliyetler yürütülen bu ülkeye karşı maddi ve manevi sorumluluklarını yerine getirme anlayışıyla yaptığı faaliyetlerden biridir.

Ayrıca yoğun olarak ilgi çekilen, herkesin yoğun olarak ilgi gösterdiği yerlerden ziyade kimsenin gitmediği, gözden ırak yerlere ulaşılması ve yardım götürülmesini tercih ediyoruz. Bunu yaparken bütün merhalelerde kendi eleman ve kaynaklarımızı kullanmayı, yardımın garantili bir şekilde “gerçek ihtiyaç sahiplerine” ulaşması için gerekli görüyoruz.

Bizler kurbanın sadece bir bağış veya yardım kampanyası değil öncelikle bir ibadet olduğunun farkındayız ve bu ibadeti usulüne uygun şekilde, sizin adınıza hassasiyetle, adım adım yerine getirmeye çalışıyoruz.

Gerede’de bu kampanya Gerede Erdemli Gençlik Eğitim, Kültür ve Çevre Derneği aracılığı ile yürütülmektedir. Bu kapsamda kampanyaya aşağıdaki iletişim adreslerini kullanarak katılabilirsiniz.

Mesut Orhan: 0536 834 45 95

Yusuf Demiral: 0542 223 14 53

Cevap bırakın