08-Şubat-2023 09:51:25

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$ 18.8708 € 20.2272
Vatandaş, “çözerse Allar çözer” diyor!

Vatandaş, “çözerse Allar çözer” diyor!

Unutuldu derken bir anda umut ışığı doğan “Teknoloji Fakültesi”ne ilişkin muhabirlerimiz ilçe halkının hafta içi görüşlerini aldı.

Vatandaşlar, Yenigün’e yaptıkları açıklamalarda Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar’a bu konuda çok güvendiklerini dile getirdiler. Geçtiğimiz hafta TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nu okul sözünü almadan ilçeden yollamayan ve adeta Hisarcıklıoğlu’nu kapana kıstıran Allar’ın tuttuğunu koparan bir yapıda olduğundan bahseden vatandaşlar, Allar’ın Teknoloji Fakültesi için gerekli olan bina sözünü ilgili kişilerden alabileceğinden bahsettiler.

Biz ona güveniyoruz

Seçildiği günden bugüne dek Başkan Allar’ın kendilerinin yüzünü kara çıkartmadığını belirten vatandaşlar, “Çözerse bu konuyu başkanımız Allar çözer, biz başkanımıza güveniyoruz.”dediler.

Siyasi noktada atacağı adımlarla Teknoloji Fakültesi’ni Gerede’ye er yada geç getireceğinden şüphe duyulmayan Allar’ın yanı sıra bu konuda AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü’ye de büyük görev düşüyor. Gerede’ye kurulması için 2006 yılında başlayan kıvılcımı bugün alevlendirecek ve ilçeye kazandırılacak en önemli hizmetlerden biri olacak olan Teknoloji Fakültesi için ter dökeceğinden şüphe duyulmayan Küpçü’nün binanın yapımı noktasında gerekli altyapıyı hazırlaması bekleniyor. 2015 genel seçimlerini de düşünülecek olursa Gerede’nin önünde büyük bir fırsat duruyor!

Cevap bırakın