07-Şubat-2023 23:50:09

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$ 18.8708 € 20.2272
Vira Bismillah! 8-2

Vira Bismillah! 8-2

Geredespor 2014-2015 Bolu Amatör Ligi’ne iyi bir başlangıç yaptı. Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar’ın da izlediği karşılaşma Geredespor’un 8-2 üstünlüğüyle tamamlandı.

Gerçekleşen kongre sonrası Nazım Göktaş’ın başkanlığı devraldığı Geredespor’da sezona şampiyonluk hedefiyle başlanırken tribündeki boşluklar dikkat çekti.

Gerede Şehir Stadyumunda oynanan karşılaşmaya hızlı başlayan Geredespor, Yumrukayaspor karşısında ilk devreyi 4-1 önde tamamladı. İkinci yarıda da Yumrukayaspor kalesini ablukaya alan Geredespor karşılaşmadan 8-2 galip ayrılarak 3 puanı hanesine yazdırdı.

Karşılaşma sonrası mücadeleyi Yenigün’e değerlendiren Geredespor Başkanı Nazım Göktaş, mücadeleden oldukça memnun olduğunu kaydederken, “Lige iyi başladık. Oyuncularımızı ve teknik heyetimizi kutluyorum. Oynanan mücadeleden memnunun ancak takımımız ilerleyen haftalarda daha iyi olacak. Yerimiz Bolu Amatör Ligi değil ve bunun farkındayız. Takımı şampiyon yapıp daha sonra BAL Ligi’ne taşımak için elimizden gelen gayreti ekip olarak göstermeliyiz. Bu noktada inancımız tam ve koyduğumuz hedefe merdiven basamaklarını birer birer çıkarak ulaşacağız. Bugün merdivenin ilk basamağını kazasız çıktık ancak önümüzde oynayacağımız bir çok maç var. Bu noktada taraftarlarımızı takımını yalnız bırakmamaya davet ediyorum.”dedi.

Cevap bırakın