08-Şubat-2023 09:58:18

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$ 18.8708 € 20.2272
“Yeniçağa mı kaybetti Yaşar Çelik mi?”

“Yeniçağa mı kaybetti Yaşar Çelik mi?”

2014 yerel seçim sonucunda Yeniçağa’da Ak Parti Adayı Recai Çağlar belediye başkanı oldu. Seçimlere Saadet Partisinden Kontenjan Adayı olarak giren Yaşar Çelik, seçim sonucunda bir açıklama yaptı.

Hayırsever Yaşar Çelik açıklamasında, “Yeniçağa’da yerel seçimler bitti. Seçimi kazananlara başarılarılar diliyorum. Umudum odur ki, verilen sözler, açıklanan projeler hayata geçer ve göç tersine döner. Seçimlerde taraf olarak sizlerden oy istedim. Yapacaklarımı siz çok sevdiğim vatandaşlara dilim döndüğünce anlattım. Bana destek veren, vermeyen herkese teşekkür ediyorum. Verilen desteğin sahibi olanlardan da haklarını helal etmesini istiyorum. Düne kadar Yeniçağa Halkının hep arkasında durdum, her sorununa elimden geldiğince merhem olmaya çalıştım. Bundan sonra halkımızın yanında olacağımdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Çelik, açıklamasını şu sözleriyle tamamladı: “Ben doğduğum toprakları ve insanımızı seviyorum. Seçimin galibi Yeniçağa olmasını diliyorum. Demem o ki, bu seçimde Yeniçağa mı kazandı, Yaşar Çelik mi? Bu seçimde Yeniçağa mı kaybetti, Yaşar Çelik mi? Bunu elbette zaman gösterecek. Benim dileğim Yaşar Çelik’in kaybedip, Yeniçağa’nın kazanmasıdır. Tekrar seçimin Yeniçağa Halkına hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Cevap bırakın