Gerede YeniGün Gazetesi
Altyapı sil baştan!
12 Haziran 2014 15:35
Font1 Font2 Font3 Font4
Altyapı sil baştan!

Dur durak bilmeden çalışmaya devam eden Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, bu yıl yağışlar nedeniyle altyapıda rögar kaynaklı yaşanan sıkıntıyı gidermek için düğmeye bastı. Altyapıyı sil baştan yenilemek için çalışmaya koyulan Allar, yağmur altında tespit çalışması gerçekleştirdi.

Seçildiği günden beri dur durak bilmeyen Belediye Başkanı Mustafa Allar, gelen şikayet ve talepleri yerinde görerek gerekli tedbirlerin alınması ve sorunların giderilmesi için ilgili çalışmalarını sürdürüyor. Esnaf ve halkımızın yoğun bulunduğu yerlere gerçekleştirdiği ziyaretlerle halkla iç içe olan Başkan Allar, birinci elden aldığı şikâyetlerle gerekenlerin yapılması noktasında Belediye ekiplerini hemen harekete geçiriyor.

Türkiye genelinde yaşanan yoğun yağışların devam etmesi Gerede’de bir takım sıkıntıları da beraberinde getirdi. Bu nedenle Belediye Başkanı Mustafa Allar, yerinde tespitler yaparak havaların düzelmesi ile birlikte gerek rögarlardan kaynaklanan gerekse müteahhitlerin yaptığı inşaatlardan kaynaklanan sorunların çözümü için düğmeye basacak. Ayrıca kilitli parke taşı ihtiyaç duyulan yerlerde çalışmalar hız kesmeksizin devam edecek. Doğalgaz çalışmalarından kaynaklanan yol problemleri de sıcak asfalt dökülerek giderilecek.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa