Gerede YeniGün Gazetesi
Cankoç Medya’dan Matbaacılar Federasyonu Başkanı’na hayırlı olsun ziyareti
14 Nisan 2014 17:47
Font1 Font2 Font3 Font4
Cankoç Medya’dan Matbaacılar Federasyonu Başkanı’na hayırlı olsun ziyareti

Ankara Matbaacılar Odası’nın 14. Genel Kurulu ile yeniden başkanlığa seçilen Hüseyin Gürbüz’e gazetemizin de bağlı bulunduğu kuruluş olan Cankoç Medya’nın sahipleri Serkan Candan ve İlyas Koç hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiler.

Bu ziyarette bir çok önemli konu görüşülürken, aynı zamanda Türkiye Matbaacılar Federasyonu Başkanı da olan Hüseyin Gürbüz, 4 yıl içersinde gerçekleştireceği önemli bir projeyi de firma sahiplerimizle paylaştı. S.S. Birleşik Matbaacılar Üretim ve Pazarlama Küçük Sanat Kooperatifinin kuruluşunu ilan ettiklerini belirten Gürbüz, bu kapsamda Türkiye’nin bütün illerinden matbaacıları bir araya getirerek, büyük bir baskı tesisi kuracaklarını ve bu tesiste sadece ortaların işlerinin çok ucuz maliyetlerle basılacağını ifade etti. Matbaacıların böylece hem kooperatiften hisse sahibi olacaklarını hem de ürünlerini hisselerinin karları oranında tesiste bedava basabileceklerini belirten Gürbüz, matbaacıların artık birleşme zamanının geldiğini kaydetti.

Gençlerin önünü açtınız

Gerçekleşen ziyaretten ötürü Cankoç Medya sahipleri Serkan Candan ve İlyas Koç’a teşekkür eden Türkiye Matbaacılar Federasyonu Başkanı Gürbüz, “Keşke sizler gibi cesaretli yüzlerce gencimiz olabilse. Ne yazık ki ülkemizde gençliğimiz atılım yapmaktan çekiniyor. Gençlerin büyük işler gerçekleştirdiğini görmek beni çok mutlu etti. Türkiye’deki en genç gazete ve matbaa sahibi olmanın ağır yükü var. Sizler diğer gençlerin önünü açtınız.”dedi.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa