Gerede YeniGün Gazetesi
Gökçe “Başbakanımız hakkını helal etmez”
29 Mart 2014 12:45
Font1 Font2 Font3 Font4
Gökçe “Başbakanımız hakkını helal etmez”

AK Parti İlçe Teşkilatı sandık görevlilerini bir araya getirerek geniş katılımlı toplantıda Uhud Savaşı’nı anlatan Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Adayı Yusuf Gökçe, salonda bulunanları gözyaşlarına boğdu.

Sandık görevlilerine ve müşahitlerine Uhud Savaşı’nı hatırlatan Gökçe, “Peygamber Efendimiz (sav)’in okçulara; ‘muharebenin sonucu ne olursa olsun görev yerlerinizi terk etmeyin’ dediği halde okçular savaş kazanıldı zannederek görev yerlerini terk etiler ve 75 şehit verildi. Allah onlara rahmet etsin.

Eğer sizler görev yerlerinizi terk ederseniz; başörtüsü yüzünden meclisten atılan Merve Kavakçı Milletvekilimiz, İslam dini Kur’an öğretiliyor diye önleri kesilmeye çalışılan İmam Hatip Okulları’nda okuyan yavrularımız, başörtüsü yüzünden üniversitelerden atılan, hor görülen kızlarımız, hasta yatağında doktorunu, hemşiresini bekleyen kimsesiz yaşlılarımız, Arakan’da, Somali’de, Suriye’de açlıktan ölen Müslüman kardeşlerimiz, dünyada Türkiye’nin liderliğini bekleyen Müslüman ülkeler ve esas önemlisi biri idamlık diğeri bayramlık olmak üzere iki gömleği ile yola çıkan, hayattayken kefenini sırtında taşıyan, bugüne kadar kimsenin sesini çıkartamadığı bebek katili İsrail’e dur diyebilen dünya lideri Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan bizlere hakkını helal etmez. Hem dünyada hem ahirette iki eli on parmağı ile yakamıza yapışır, valahi de billahi de hakkını helal etmez.”diye seslendi. Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Adayı Yusuf Gökçe’nin bu sözlerinin ardından bir anda salonda sessizlik ve gözyaşları hakim oldu.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa