Gerede YeniGün Gazetesi
GTSO Başkanı Kaşka’dan seçimler sonrası anlamlı mesaj;
8 Nisan 2014 18:08
Font1 Font2 Font3 Font4
GTSO Başkanı Kaşka’dan seçimler sonrası anlamlı mesaj;

Başka gideceğimiz yer yok!

Gerede Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) Başkanı Ersin Kaşka, yazılı bir açıklama yayınlayarak, 30 Mart yerel seçimlerinin sona erdiğini ve sonuçların Gerede halkına hayırlı olmasını diledi.

Bayrak yarışını AK Parti Belediye Başkan Adayı ve GTSO yönetim kurulunda beraber çalışma fırsatı buldukları çalışma arkadaşları Mustafa Allar’ın göğüslediğini dile getiren Kaşka, 31 Mart tarihi itibariyle yeni bir dönemin başladığını dile getirdi.

Kaşka, bayrak yarışını devreden önceki Belediye Başkanı Ömer Baygın başta olmak üzere tüm ekibi ve Belediye Meclis Üyeleri’ne bugüne kadar ilçe adına yaptıkları tüm güzel çalışmalar için kurumu adına teşekkür ederek, Ömer Baygın’a bundan sonraki iş ve aile yaşamında sağlık ve başarılar diledi. Kaşka ayrıca eski Başkan Baygın için, “Ömer abimiz olarak her zaman bizlerle olacağına inanıyorum”dedi.

Üsluplu seçim oldu

Ülke genelinde gergin geçen yerel seçimlerin ilçemiz açısından bakıldığında üslubu bozmadan ve seviyeli bir şekilde sürdüğünü ve bu güzelliğinde ilçemiz için bir artı olduğunu söyleyen GTSO Başkanı Kaşka, bu güzel süreci sağlayan ve demokrasi dersi veren tüm siyasi partilere ve adaylara teşekkür etti.

Kaşka, açıklamasını şöyle tamamladı: “Seçimler bitti, şimdi Gerede için varım deme zamanı. Şirin ilçemizi Batı Karadeniz’in incisi yapma yolunda başta Belediye Başkanı Mustafa Allar, Meclis Üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri olmak üzere Gerede halkı, diğer siyasi partiler, mesleki teşekküller ve STK’lar ayrışmadan, ötekileşmeden aynı masa etrafında toplanarak nüfus ve istihdamı nasıl artırırız, tüccar, sanayici ve esnafın önündeki engelleri nasıl aşarız, gençliğin eğitim düzeyi başta olmak üzere sosyal kültürel aktivitelerine nasıl katkı sağlarız sorularına cevap arayarak, bu güne kadar yapılan güzel şeylerin üzerine neler katabiliriz, eksik olanları nasıl tamamlayabiliriz, yanlış olanları nasıl düzeltebilirizi düşünmemiz gerekiyor. Kırıcı değil yapıcı olalım, bizlerin başka gideceği yer yok, her şey Gerede için ve Şimdi zaman Gerede’ye odaklanma zamanıdır.”ifadelerine yer verdi.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa