Gerede YeniGün Gazetesi
GTSO ziyaret turuna çıktı
12 Mart 2014 10:23
Font1 Font2 Font3 Font4
GTSO ziyaret turuna çıktı

Gerede Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) Yönetim Kurulu yeni atanan Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları ve İl Emniyet Müdürü Mustafa Kızılkaya’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Heyet ayrıca Gerede İlçe Emniyet Müdürü Veli Gözütok’u da ziyaret etti. Düzenlenen ziyarette Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Kaşka’ya Meclis Başkanı İbrahim Sadi Özalp, Meclis Başkan Yardımcısı Burhan Demirses, Yönetim Kurulu Üyeleri Eşref Zeftçi, Hüseyin Yüksel, Muharrem Kazan ve Genel Sekreter Şerafettin Dağyıldızı eşlik etti.

İlk ziyaret Gerede İlçe Emniyet Müdürü Veli Gözütok’a oldu. Geçtiğimiz günlerde GTSO’ya ziyarette bulunan Veli Gözütok’a iadeyi ziyaret yapılarken İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün varsa eksiklikleri ve sorunları sohbet havasında tartışıldı. Ayrıca ilçemizin asayiş durumu İlçe Emniyet Müdürü Gözütok tarafından heyete aktarıldı. Aktarılan sorunların yeni İl Emniyet Müdürüne intikal ettirileceği ifade edildi.

Heyet daha sonra Bolu’ya yeni atanan İl Emniyet Müdürü Mustafa Kızılkaya’ya ziyarette bulundu. Gerede’den bir heyetin ziyarette bulunmasından son derece mutlu olduğunu dile getiren Kızılkaya, merkez ve ilçeleri yeni tanımaya başladığını, Bolu’nun en büyük ilçesi olan Gerede’nin öğrendiği kadarı ile sorunsuz bir ilçe olduğunu ve ilerleyen zamanlarda olabilecek sorunların da çözüleceğini dile getirdi. GTSO Başkanı Ersin Kaşka da İl Emniyet Müdürüne yeni görev yerinde başarılar dilerken, Gerede ilçesi hakkında bilgiler verildi.

Heyetin daha sonraki durağı ise Bolu’ya atanan Vali Ahmet Zahteroğulları oldu. Vali Zahteroğulları’na Başkan Ersin Kaşka tarafından Gerede ekonomisi hakkında brifing verilirken, Zahteroğulları’nın daha önce Bolu’da görev yapması nedeniyle Gerede’yi bildiğini ve beraber il ve ilçelerle sanayi ile turizm başta olmak üzere çıtayı yükseltmek için çalışacaklarını ifade etti.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa