Gerede YeniGün Gazetesi
Köpeğini bulana ödül koydu
8 Eylül 2014 14:08
Font1 Font2 Font3 Font4
Köpeğini bulana ödül koydu

Gerede’de yaşayan Abdullah Sonışık isimli vatandaş, kaybolan av köpeğine 1000 Lira ödül koydu.

27 Temmuz Pazar günü Gerede Hacıveli Yaylası’na “Ceyn” adını verdiği av köpeği ile çıkan Abdullah Sonışık, burada köpeğini kaybederek bir daha haber alamadı. Uzun zamandır haber alamadığı köpeğinin bulunması için bugüne kadar kayıp köpeğinin resminin olduğu afişler bastıran Sonışık, son çareyi köpeğini bulana yada bulunmasına vesile olacak kişiye 1000 TL ödül vermekte buldu.

Bastırdığı afişlerle şehrin cadde ve sokaklarını donatmasına rağmen av köpeğinin bulunamadığını belirten Abdullah Sonışık, “Köpeğimin Bolu veya Ankara civarında olabileceğinden şüpheleniyorum. Hacıveli Yaylası’na çıktığımda köpeğimin aniden kaybolmasına bir anlam veremedim. Son çare olarak köpeğimi bulana 1000 Lira ödül vermekte bulundum. Köpeğimin kaybolduğundan bu zamana dek bulunması için başvurmadığım yol kalmadı. Hala umudumu yitirmiş değilim, çok sevdiğim köpeğimin bulunacağından umutluyum.”diye konuştu.

Dişi av köpeğini bulanlar yada görenler için telefon numarasının “0.535 818 23 54” olduğunu belirten Sonışık, vatandaşlardan bu hususta yardım beklediğini kaydetti.

Köpeğini bulana ödül koydu Yazısına 1 Yorum Yapıldı

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa