Gerede YeniGün Gazetesi
Kurul üyeleri seçildi
30 Aralık 2014 17:54
Font1 Font2 Font3 Font4
Kurul üyeleri seçildi

25 Aralık 2014 Perşembe günü Kadın Girişimciler ve Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Üyeliği seçimi Gerede Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleşti. Yapılan seçimle birlikte TOBB Kadın ve Genç Girişimciler Gerede Ticaret ve Sanayi Odası kurul üyeleri belirlendi.

Saat 10.00’da başlayan ve 16:00 da sona eren seçimlerin ardından Genç Girişimciler: Yasin Turan, Lütfullah Yıldız, Suat Gürcan, Ömer Çevikoğlu, Ali Yoldaş, İsmail Sinan Okçu, İbrahim Oruçoğlu, Ertan Gazi Konuk, Eren Keçeci, Levent Demirkol, Melih Kayar, Sefa Çubukçuoğlu, Mehmet Güzelce, Selahattin Baygın, Cihan Saraç, Hulusi Calayır, Ahmet Hamdi Coşkunyürek isimlerinden oluştu.

Kadın Girişimciler: Merve Türkeri, Dilek Işık, Aylin Kayar, Feyza Döner, Mehtap Demirses Burku, Merve İpek, Nuray Akın isimlerinden oluştu.

Sandık Başkanı Şerafettin Dağyıldızı’nın nezaretinde açılan sadıklardan; İcra komitesi üyeleri  Kadın Girişimcilerde Asil Dilek Işık, Aylin Kayar Yedek Merve İpek, Nuray Akın, Genç girişimcilerde ise asil Cihan Saraç, Hulusi Calayır, Ahmet Hamdi Coşkunyürek, Ertan Gazi Konuk yedeklerde ise Ömer Çevikoğlu, Suat Gürcan, Yasin Turan, Ali Yoldaş isimlerinden oluştu. Bu isimler koordinatör oda Bolu TSO’da Gerede’yi temsil edecekler.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa