Gerede YeniGün Gazetesi
Gerede YeniGün Gazetesi
 • “İş bu hadde gelene kadar neredeydiniz?”
  “İş bu hadde gelene kadar neredeydiniz?̶
 • OSB’nin yeni başkanı Saraç oldu
  OSB’nin yeni başkanı Saraç oldu
 • İşte son durum!
  İşte son durum!
 • Kaldırımlar genişletiliyor, park sistemi sil baştan!
  Kaldırımlar genişletiliyor, park sistemi sil başta
 • 1 tane de şehirden görülebilecek şekilde yapılmalı
  1 tane de şehirden görülebilecek şekilde yapılmalı
 • Hiç değilse eleştirdiğimizin çeyreği kadar bir teşekkürü çok görmek ne kadar doğru?
  Hiç değilse eleştirdiğimizin çeyreği kadar bir teş
 • Arasta’da çalışmalar gün yüzüne çıkıyor
  Arasta’da çalışmalar gün yüzüne çıkıyor
 • Başkan pandemi, korona var demiyor
  Başkan pandemi, korona var demiyor
 • Ders zili miniklere çaldı
  Ders zili miniklere çaldı
 • YAZIKLAR OLSUN!
  YAZIKLAR OLSUN!
MHP sinyali verdi!
27 Ocak 2014 17:40
Font1 Font2 Font3 Font4
MHP sinyali verdi!

Milliyetçi Hareket Partisi dün akşam 19:00’da gerçekleşen Proje Tanıtım Toplantısı’nda Terminal Düğün Salonu hınca hınç doldu. Düğün salonunun koridorlarına dek adım atacak yer kalmayan toplantıda MHP Belediye Başkan Adayı Yüksel Sönmez’e büyük bir sevgi seli vardı. Seçime sıkı hazırlanıldığının ve Gerede Belediye Başkanlığı’na talip olunduğunun düzenlenen gecede mesajı verilirken, MHP’nin adayı Sönmez’i MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Zuhal Topçu, Genel Başkan Baş Danışmanı Ahmet Yurdakul, MHP MKYK Üyesi Mehmet Arslan, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Kızılcahamam Belediye Başkanı Coşkun Ünal, ESO Başkanı Abdullah Güler ve Bolu yönetimi ile ilçe belediye başkan adayları yalnız bırakmadı.

MHP Belediye Başkan Adayı Yüksel Sönmez’in açıkladığı I. etap projeler büyük dikkat çekti. Esentepe Santral Park, Entegre Et ve Süt Ürünleri Tesisi, Yenimahalle’ye Yeni Nesil Pazaryeri, Kemerciler Sitesi ve Oto Galericiler Sitesi, Çöplükteki Kokunun Giderilmesi İçin Katı Atık Tesisi, Hilal Kart Projesi, Şehir Girişi Kapıları, Canlı Caddeler, Dayıoğlu Alt Geçidi, Mezarlık Düzenlemesi, Dayıoğlu Deresine Kanyon Park, Dik Yokuşlar İçin Yürüyen Merdiven, Sosyal Yaşam Merkezleri, Çocuk ve Kadın Sığınma Evi Sönmez’in açıkladığı I. etap projeler arasında yer alırken, Sönmez, II. etap projelerini ise ilerleyen günlerde kamuoyu ile paylaşacağını belirtti.

Karabük ve Kızılcahamam örnek gösterildi

Karabük ve Kızılcahamam ilçelerinin geçmişteki durumu ile şimdiki halinin örnek gösterildiği MHP’nin Proje Tanıtım Toplantısı’nda MHP’nin Belediye Başkan Adayı Yüksel Sönmez, “Şimdi Karabük ve Kızılcahamam halkının gerçekleştirdiği özgüveni gerçekleştirme günüdür. Bizler zafer çığlıkları atmak için değil Gerede’mize hizmet etmek için bu yola koyulduk. Tek çatı altında birleşelim ve Gerede’mizi MHP ile güzelleştirelim. İşte Karabük ilçemiz dün ne idi şimdi ne oldu, işte Kızılhamam ilçemiz dün ne idi şimdi ne oldu? Gerede’miz en güzel hizmeti hak etmektedir.

MHP sinyali verdi! Yazısına 1 Yorum Yapıldı

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa