Gerede YeniGün Gazetesi
Müjdeli haberlerle Karabük’e giden MHP’lilere Vergili’den aynı mutlulukta cevap;
28 Mart 2014 10:27
Font1 Font2 Font3 Font4
Müjdeli haberlerle Karabük’e giden MHP’lilere Vergili’den aynı mutlulukta cevap;

GERKONSAN TAM..!

Oluşturduğu Meclis Üyesi Aday listesi ile 30 Mart yerel seçimleri öncesi halkın teveccühünü kazanan Milliyetçi Hareket Partisi Karabük’e çıkarma yaptı. Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ile bir araya gelen MHP Belediye Başkan Adayı Yüksel Sönmez ile beraberindeki Belediye Meclisi ve İl Genel Meclisi adayları Karabük’e müjdeli haberlerle gittiler.

Karabük Belediye Başkanı Vergili’ye Gerkonsan’ı satın alması için hazırlıklara başlaması ricasında bulunan heyet, ayrıca Vergili’nin hayata geçirdiği projeleri inceleyerek bir takım bilgiler aldı. Başkan Vergili, Geredelilere verdiği sözü unutmadığını, Gerede’den mutlu haberleri aldığını ve zaten girişimlere başladığını ifade etti.

Burada Yenigün muhabirine bir açıklama yapan MHP Belediye Başkan Adayı Yüksel Sönmez, “Çalışmaya hazırız. Bugüne dek halkımıza çalışmak için yola koyulduğumuzu anlattık ve güzel bir seçim sürecini bugüne dek geçirdiğimizi düşünüyorum. Projelerimizi halkımıza sunduk, ekibimizi yaptığımız istişareler ile çalışkan, Gerede için bir tuğla koyabilecek isimlerden oluşturduk. Çalışmaya ve kendimizi anlatmaya seçim gününe dek devam edeceğiz. Bu bir yerel seçimdir, yerel seçim adı üstünde yereldir ve Gerede’ye yapılacak hizmetin seçimidir. Karabük ilimiz, Kızılcahamam ilçemiz hizmet noktasında MHP’nin neler yapabileceğinin bir örneğidir. Genç ve dinamik ekibimizle çalışmaya hazırız ve en önemlisi Gerede’yi tıpkı Safranbolu gibi parmakla gösterilen, nüfusu artmış, insanları, esnafı mutlu, işçisi gülen bir ilçeye dönüştürmeye adayız. Yolumuz uzun, yüce Rabbim utandırmasın.”dedi.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa