Gerede YeniGün Gazetesi
STARLARA MHP’Lİ MECLİS ÜYELERİNDEN SÜRPRİZ!   

MHP Belediye Meclis Üyeleri, ulaşılması güç bir başarıya imza atarak Rising Star Türkiye Yarışması’nda 2.ciliği elde eden Mustafa Demir ve Harun Yoldaş’ı plaketle ödüllendirdi. Güven Grubu Toplantı Salonu’nda plaketlerini startlara takdim eden MHP’nin önemli isimleri, bundan sonraki çalışmalarında startların yanlarında olduklarının mesajını verdiler.

TV8 ekranlarında yayınlanan ve Mustafa Sandal, Yılmaz Morgül, İrem Derici ve Emina Sandal’ın jüri olduğu Rising Star Türkiye yarışmasında başarması güç bir performans göstererek, yarışmada Türkiye 2.ciliği elde eden ve Gerede ismini tüm Türkiye’ye duyuran Mustafa Demir ve Harun Yoldaş’a sürpriz yapan MHP Belediye Meclis Üyeleri, startlarımızı plaketle onurlandırdı.

Güven Grubu Tesislerinin toplantı salonunda gerçekleştirilen töreninle Türkiye’nin yeni starlarına plaketleri MHP Belediye Meclis Üyeleri Arzu Özcan, Hüseyin Birbilener ve Hasan Hüseyin Şişman tarafından takdim edildi.

Mustafa Demir ve Harun Yoldaş, kendilerini onurlandırdıkları için MHP Belediye Meclis Üyeleri’ne teşekkür ederken, single çalışmalarına başladıklarını dile getirdiler. Albüm çalışmalarında Gerede’deki işadamı ve siyasetçilerin desteklerine ihtiyaçlarının olduğunu belirten Mustafa Demir ve Harun Yoldaş ikilisi, güzel bir çalışmaya imza atacaklarını ifade ettiler.

Gençlere yol açtılar

MHP Belediye Meclis Üyeleri ise Mustafa Demir ve Harun Yoldaş’ın başarılarının yadsınamayacağını, gösterdikleri başarının ilçedeki tüm gençlere bir yol açtığını, bundan önce olduğu gibi bundan sonraki çalışmalarında da kendilerinin yanlarında olduklarını belirttiler.


MHP Belediye Meclis Üyeleri, ulaşılması güç bir başarıya imza atarak Rising Star Türkiye Yarışması’nda 2.ciliği elde eden Mustafa Demir ve Harun Yoldaş’ı plaketle ödüllendirdi. Güven Grubu Toplantı Salonu’nda plaketlerini startlara takdim eden MHP’nin önemli isimleri, bundan sonraki çalışmalarında startların yanlarında olduklarının mesajını verdiler. TV8 ekranlarında yayınlanan ve Mustafa Sandal, Yılmaz Morgül, İrem Derici ve Emina […]


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Benzer Galeriler