Gerede YeniGün Gazetesi
Uzun iddialı konuştu; “3000 oy!”
31 Aralık 2013 10:36
Font1 Font2 Font3 Font4
Uzun iddialı konuştu; “3000 oy!”

CHP Belediye Başkan Adayı Bekir Uzun, kahvaltılı bir basın toplantısı düzenleyerek adaylığını açıkladı. CHP’nin yeni ilçe başkanı Durmuş Muratoğlu ile basının karşısına geçen Bekir Uzun, burada iddialı konuştu. CHP’yi Gerede’nin anlamaya başladığını ve bunda da CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan’ın büyük rol oynadığını belirten Uzun, “Gerede’de hedefimiz uzun yıllar sonra ilk defa CHP’li bir belediyeye kavuşturmak. Bunun için çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Tıpkı Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Mustafa Sarıgül gibi ilçemizi kalkındıracağız. Bu yerel seçimde 3000 oyun üzerinde oy alacağız.”dedi.

“3000 oy alacağız” ifadesiyle seçime hızlı giren CHP’de Durmuş Muratoğlu’da gece gündüz seçimi kazanmak için çalışacaklarını belirterek, Gerede’nin CHP hizmetini görme vaktinin geldiğini ifade etti.

Özcan sürpriz yaptı     

CHP Belediye Başkanı Bekir Uzun’un basın açıklaması yaptığı sırada CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan sürpriz yaparak, basın toplantısında Uzun’u yalnız bırakmadı. Beraberindeki bir grup heyetle Cuma günü Gerede’ye gelen Özcan, “Gerede’de iddialıyız, sadece Gerede değil Merkez ve tüm ilçelerde iddialıyız. Bolu CHP hizmetini görecek.”dedi.

Uzun iddialı konuştu; “3000 oy!” Yazısına 1 Yorum Yapıldı

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa