Gerede YeniGün Gazetesi
Yeni albüm yolda

Turgut Demiral’in oğullarının sünnet düğününe katılmak üzere Gerede’ye gelen ünlü ses sanatçısı Ankaralı İbocan, burada gazetemizin bağlı bulunduğu Cankoç Medya firmasının yöneticileriyle bir sohbet gerçekleştirdi.

Burada yeni albümünün yolda olduğunu ilk kez açıklayan Sanatçı İbrahim Kibaroğlu, albüm için çalışmaların devam ettiğini ve yakın bir zamanda hayranlarının beğenisine sunulacağını kaydetti.

Son çıkardığı albümle bu yılın en dikkat çeken isimlerinden biri hiç şüphesiz “Ankaralı İbocan” oldu. Albümü ve kendine özgü sesiyle dünya çapında milyonlarca hayran kazanan İbocan’ın çıkaracağı son albümde de adından yine söz ettirmesi bekleniyor.


Turgut Demiral’in oğullarının sünnet düğününe katılmak üzere Gerede’ye gelen ünlü ses sanatçısı Ankaralı İbocan, burada gazetemizin bağlı bulunduğu Cankoç Medya firmasının yöneticileriyle bir sohbet gerçekleştirdi. Burada yeni albümünün yolda olduğunu ilk kez açıklayan Sanatçı İbrahim Kibaroğlu, albüm için çalışmaların devam ettiğini ve yakın bir zamanda hayranlarının beğenisine sunulacağını kaydetti. Son çıkardığı albümle bu yılın en […]


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Benzer Galeriler