Gerede YeniGün Gazetesi
Yeni dönemde daha fazla hizmeti Gerede ile buluşturacağımıza…
29 Mart 2019 17:51
Font1 Font2 Font3 Font4
Yeni dönemde daha fazla hizmeti Gerede ile buluşturacağımıza…

SÖZ VERİYORUZ

AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Adayları, “Milletimizin bize vereceği emanetin hakkını yapacağımız yatırımlarla teslim edeceğiz.”dedi.

AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Adayları Ali Kemal Atay, Üzeyir Ercivan ve Yasin Turan seçim çalışmalarını sürdürüyor. Yavaş yavaş sona gelinen çalışmalarda köylerin büyük bir bölümünde yapacakları çalışmaları vatandaşlara anlatan AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Adayları, köy gezilerinin akabinde seçim atmosferini Yenigün’e değerlendirdiler.

Ziyaretlerde büyük teveccühle karşılaşmaları kendilerini memnun ettiğini dile getiren AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Adayları, vatandaşlardan destek istediklerinde seçmenden; “Siz Reisimizin selamıyla geldiniz, biz de duamızı ve desteğimizi sizden esirgemedik, yine esirgemeyeceğiz. Biz hizmeti AK Parti ile gördük, biz önce Reisimizin sonra sizlerin yanındayız. Sizlere inanıyor, güveniyoruz. Tarafımız belli, oyumuz AK Parti’nin.”şeklinde teveccüh aldıklarını ifade ettiler.

AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Adayları Ali Kemal Atay, Üzeyir Ercivan ve Yasin Turan, vatandaşlardan gördükleri teveccühün üzerlerindeki seçim yorgunluğunu aldığını belirterek, “Seçim gezilerimizde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ismi geçtiğinde vatandaşlarımızın duygulanmaları, duada bulunmaları AK Partimize olan teveccühün ne denli büyük olduğunu sahada bize gösterdi. Tevazu, samimiyet ve gayretle yürüttüğümüz seçim çalışmalarımızda sona geldik. Gerek köylerimize, gerekse ilçemize yapılacak yatırımlarda bugüne kadar yapılan çalışmaların üstüne katarak yeni dönemde daha fazla hizmeti Gerede ile buluşturacağımıza söz veriyoruz. Gece gündüz demeden memleketimiz için çalışacağız. 3-0 ile milletimizin bize vereceği emanetin hakkını yapacağımız yatırımlarla teslim edeceğiz.”ifadelerine yer verdiler.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa