Gerede YeniGün Gazetesi
Yenimahalle halkından Başkan’a alışılagelmişin dışında teşekkür!
9 Ekim 2020 11:37
Font1 Font2 Font3 Font4
Yenimahalle halkından Başkan’a alışılagelmişin dışında teşekkür!

2019 yerel seçimleri öncesi verdiği bir sözü daha hayata geçiren Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, Yenimahalle Semt Pazarı için ihtiyaç duyulan Kapalı Pazar Yeri projesine startı verdi. Yenimahalle halkı, Kapalı Pazaryeri projesini hayata geçiren Başkan Allar’ı unutmadı ve kendisi için pankart hazırlayarak teşekkür etti.  

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar’ın 2019 yerel seçimleri öncesi sözünü verdiği projeleri arasında yer alan Yenimahalle Kapalı Pazaryeri’nin çalışmaları başladı.

Yenimahalle 2 Nolu Sağlık Ocağı’nın doğusunda bulunan yaklaşık 1100 m²’lik alanda yapımına başlanan, aynı zamanda pazaryerinin kurulacağı Çarşamba günleri haricinde açık otopark olarak da kullanılacak Kapalı Semt Pazarı yapımının başlamasıyla Yenimahalle halkı, alışılagelmişin dışında Belediye Başkanı Mustafa Allar’a teşekkür etti. Pankart hazırlatan halk, bir sözünü daha tutan Başkan Allar’ı unutmadı ve teşekkür etti.

Allar’a teşekkür etmek için pankart hazırlayarak toplanan vatandaşlar adına açıklama yapan Ramazan Kaya, “Yerel seçimde kendisine en büyük desteği veren Yenimahalle halkını Başkanımız unutmadı ve mahallemiz için verdiği Kapalı Pazaryeri sözünü tuttu. Başkanımızın azmine, çalışma hırsına destek olmak için pankart hazırladık. Kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz.”dedi.

Çalışmaların başladığı Kapalı Pazaryeri, ihaleyi alan firma tarafından 340 takvim gününde teslim edilecek. Çalışmaların tamamlanmasıyla; Gerede’nin en büyük mahallesi, Çarşamba günü kurulan pazarda yağmurdan ve soğuk havadan daha az etkilenecek.

Çalışma ile ilgili bilgilendirme yapan Belediye Başkanı Mustafa Allar; “Projelerimiz arasında yer alan Yenimahalle pazaryeri için çalışmalar hızla başladı. Çalışmaları yakinen takip ediyorum, amacımız Pazaryerini hemşehrilerimizin bir an evvel kullanımına sunmak. İlçemize ve mahalle sakinlerimize hayırlı olsun.”dedi.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa