Gerede YeniGün Gazetesi
Yılan korkuttu!

Gerede’de yapımına başlanan bir inşaatın hafriyat ve temelinin atıldığı sırada ortaya çıkan yılan inşaat işçilerine korku dolu anlar yaşattı. Yılanı aniden fark eden bir grup işçi kaçışmaya başlarken yılanın bulunduğu alana dikkatlice giden işçileri yılan bir süre yanına yaklaştırmadı. Daha sonra zehirli olduğu anlaşılan 2 metre boyundaki yılan bir süre sonra kürekler vasıtasıyla etkisiz hale getirildi.

Gerede’de pek az rastlanan bu olaydan sonra sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta paylaşılan fotoğraflar büyük ilgi çekti. Fotoğraf altına yorum yazan vatandaşlar ise “geçmiş olsun” dileklerinde bulundular.


Gerede’de yapımına başlanan bir inşaatın hafriyat ve temelinin atıldığı sırada ortaya çıkan yılan inşaat işçilerine korku dolu anlar yaşattı. Yılanı aniden fark eden bir grup işçi kaçışmaya başlarken yılanın bulunduğu alana dikkatlice giden işçileri yılan bir süre yanına yaklaştırmadı. Daha sonra zehirli olduğu anlaşılan 2 metre boyundaki yılan bir süre sonra kürekler vasıtasıyla etkisiz hale […]


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Benzer Galeriler