Gerede YeniGün Gazetesi
Yine Aktaş!
19 Mart 2014 12:35
Font1 Font2 Font3 Font4
Yine Aktaş!

Aktaş Köyü mevkiinde meydana gelen kazaların ardı arkası kesilmiyor. Cumartesi ve Pazar günleri meydana gelen kazalarda 7 kişi yaralandı.

Son zamanlarda yaşanan trafik kazaları ile adından sıkça söz ettiren Aktaş mevkiinde Cumartesi ve Pazar günleri yine trafik kazaları yaşandı.

Cumartesi günü saat 13:00 sularında meydana gelen ilk kazada A.A.’nın sevk ve idaresindeki 71 EH 241 plakalı araç yağış nedeniyle Aktaş mevkiindeki keskin virajı alamayarak bariyerlere çarptı. Kazada araçta bulunan 2 kişi yaralanarak Gerede Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

Yaşanan ilk kazanın arından aynı gün yaşanan diğer kaza bir saat sonra meydana geldi. İ.K.’nın sevk ve idaresindeki 34 HT 4255 plakalı otomobil kazada virajı alamayarak bariyerlere çarptı. Sürücü İ.K. ile yanında yolcu olarak bulunan 1 kişi kazada yaralandı.

Pazar günü meydana gelen kazada ise 3 kişi yaralandı. Sabah 06:00 sıralarında meydana gelen kazada buzlanan yolda otomobil bariyerlere çarptı. Kazada otomobilde bulunan 3 kişi yaralandı.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa