Gerede YeniGün Gazetesi
Artık bir tık yetecek!
3 Haziran 2015 11:54
Font1 Font2 Font3 Font4
Artık bir tık yetecek!

Gerede Belediyesi’nde E-BELEDİYE Sistemi hizmete girdi. Akıllı Kent Projesinin bir parçası olan “E- BELEDİYE” uygulamasında birçok belediyecilik hizmetine ulaşmak bir tuşa dokunmak kadar kolay hale geldi.

Bu sistemle vatandaşlarımız evlerinden veya ofisinden çıkmadan, dilediği saatte Gerede Belediyesi’nin www.gerede.bel.tr internet adresinin online vezne bölümüne girerek başta su faturası ve emlak vergisi ödemek gibi birçok hizmete buradan ulaşabilecek.

Su borcu ödeme ve sorgulamasının yanı sıra, birçok teknik bilgiye de erişebilme imkânı sunan “e-belediye” uygulaması ile ilan, reklam, çevre temizlik, emlak, arsa rayiç değerleri gibi konularını sorgulama ve kredi kartı ile ödeme imkânı sağlanmış oldu.

E-belediye hizmeti ile birlikte vatandaşların dünyanın dört bir köşesinden Gerede Belediyesi’nin www.gerede.bel.tr adresine girerek borçlarını sorgulayabileceklerini ve ödemelerini web sayfası üzerinden yapabileceklerini ifade eden Belediye Başkan Mustafa Allar, belediye olarak E-BELEDİYE sistemini hayata geçirdiklerini kaydetti.

Allar, “E-BELEDİYE Sistemi, vatandaşlarımıza hizmetlerini daha hızlı sunmak için belediyemiz tarafından işleyişe alınan, son dönem hızlı işletişim sistemidir. Bu sistemle; evinizden veya ofisinizden çıkmadan, dilediğiniz saatte internet aracılığı ile istediğiniz her hizmete ulaşmanız mümkün. Otomasyon Sistemi sayesinde vatandaşlar, belediye hizmetlerine doğrudan ve en hızlı yoldan ulaşmış olur. Belediyemizle ilgili tüm konularda www.gerede.bel.tr internet adresinden bilgi alabilirsiniz. Vatandaşlarımız, belediye hizmetlerinden daha hızlı ve daha kolay yararlanmasını ve teknolojik gelişmelerin ışığında hizmete doğrudan, sıra beklemeden ve yorulmadan ulaşmasını sağlayan E-BELEDİYE Sistemi sayesinde, modern kentlilik bilincine uygun hizmetler sunmak amacıyla artık kaliteli hizmette sadece bir tuş kadar yakınınızdayız.”dedi.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa