29-Ocak-2023 18:30:00

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$ 18.8473 € 20.5076
Bu hırsız yargılanamıyor!

Bu hırsız yargılanamıyor!

İlçemizde ilginç bir hırsızlık olayı yaşandı. Motosikleti arıza yapan şahısın üzerini iş elbisesi ile değiştirmesi trajikomik olayı ortaya çıkardı.

Gerede’de hafta içi yaşanan hırsızlık olayı “bu kadarı da olmaz” dedirtti. Gecenin ilerleyen saatlerinde kullandığı motosikleti bozulan şahıs, gece tamirci bulamaması nedeniyle motorun arızasını gidermek için kolları sıvadı. Üzerinde değerli eşyalar bulunan pantolonunu çıkararak iş elbisesi giyen şahıs, bir süre sonra değiştirdiği elbisesini orada bırakarak lavaboya gitti. Döndüğünde ise ilginç bir manzarayla karşılaşan şahıs, üzerinde bir miktar para ve pahalı bir cep telefonu bulunan pantolonunun çalındığını fark etti. Kaşla göz arasında kaybolan pantolonunun bulunması için vakit kaybetmeden İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne baş vuran mağdur, kıymetli eşyalarını çalan hırsız yada hırsızlardan şikayetçi olduğunu beyan etti.

Mobese kamera görüntülerinden mağdur şahsın çalınan eşyalarının kimin çaldığına yönelik çalışma başlatan polis ekipleri, bir süre mobese görüntülerini izledikten sonra olayın aslı gün yüzüne çıktı. Gördükleri manzara karşısında polis ekiplerini bile şaşırtan hırsızın siyah bir sokak köpeği olduğu ortaya çıktı. Görüntülerde köpeğin pantolonu bir süre sürükleyerek taşıdığı ve daha sonra çalılıklara bıraktığı anlaşıldı. Olay yerine giden polis ekipleri, mağdurun kaybolan pantolonunu ile birlikte içindeki değerli eşyaları teslim etti.

Eşine ender rastlanan bu hırsızlık olayında parmağı olan köpek kayıplara karışırken, şikayetçi olan davacı ise doğal olarak davasından geri adım atmak zorunda kaldı.

Cevap bırakın