08-Şubat-2023 10:44:34

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$ 18.8708 € 20.2272
Emekli personeller unutulmadı

Emekli personeller unutulmadı

Gerede Belediye Başkanı Ömer Baygın, yıllarca Gerede halkına hizmet etmiş ve 2007’den sonra emekliye ayrılmış mesai arkadaşlarıyla akşam yemeğinde bir araya gelerek, teşekkür plaketi verdi. Gerede Belediyesi’nden 2007 yılından sonra emekli olan personelin davet edildiği Gerede Belediyesi emeklileri yemeğinde emekli olan memur ve işçi personele Belediye Başkanı Ömer Baygın, hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Belediye yemekhanesinde düzenlenen yemeğe Belediye Başkanı Ömer Baygın, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Kemal Atay, Belediye Meclis Üyeleri İsmail Çetin, Sezai Berber, Mehtap Demirses Burku, emekli ve çalışan belediye personeli katıldı.

Yemeklerin yenilmesinin ardından Belediye Başkanı Ömer Baygın, yaptığı konuşmada, “Görev sürem içersinde bir çok mesai arkadaşımız emekliye ayrıldı. 1999 yılından bu tarafa çeşitli dönemlerde bu tür programlar yaptık ve emekli personelimize plaketler takdim ettik. Bugün de burada 2007-2013 yılları arasında emekliliği hak eden değerli çalışma arkadaşlarımıza, çalıştıkları süre zarfında kurumumuza yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür etmek için toplanmış bulunuyoruz. Göreve geldiğim günden bugüne hep birlikte birçok işe imza attık. Emekliye ayrılan arkadaşlara bu plaketi vererek beraber geçirdiğimiz her an için kendilerine teşekkür ediyorum. Bugün bu programa katılan, mazereti sebebiyle katılamayan ve telefonla arayan emekli personelimizle bundan sonra da beraber olmayı umuyor, ömürlerinin geri kalan kısmında sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir hayat geçirmelerini diliyorum“ dedi.

Belediye Başkanı Ömer Baygın, konuşmasının ardından 2007 yılından bu güne emekli olan mesai arkadaşlarına teşekkür plaketi takdim etti. Mesai arkadaşlarıyla bir süre sohbet eden Belediye Başkanı Ömer Baygın, hatıra fotoğrafı da çektirdi.

Cevap bırakın