28-Mayıs-2023 10:31:40

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$ 20.0171 € 21.4959
Gerede Ankara’da tanıtıldı

Gerede Ankara’da tanıtıldı

22–25 Mart 2018 tarihleri arasında ATO Congresium Merkezi^’nde 3. kez düzenlenen Uluslararası Turizm Expo Fuarı Gastronomi Zirvesi‘ne, Gerede Belediyesi de katıldı.

İlk günden itibaren 6000 kişinin ziyaret ettiği fuara birçok üst düzey yöneticilerin yanı sıra Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Milletvekilleri ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna’da katıldı.

10.000 m² Alan, Farklı Ülkeler, birçok turizm acentası, katılımcılar ve binlerce ziyaretçinin katıldığı 3. Uluslararası Turizm Expo Fuarı ve Gastronomi Zirvesi 22–25 Mart tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırladı.

Şehir şehir Türkiye’yi temsil eden kurum ve kuruluşların yanı sıra yurt dışından pek çok ülkenin doğal, kültürel ve tarihî zenginliklerini çeşitli ürün ve hizmetleriyle tanıttılar.

İlçemiz adına Gerede Belediyesi’ni temsilen Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü personelinin katıldığı, 4 gün süren fuarda, Gerede için hazırlanan tanıtım CD’leri, Arkut Dağı Kayak Merkezi ve yaz turizmine yönelik özel broşürler hazırlayarak, turizmcilerin dikkatini Gerede´ye çekmeye çalıştı. Ayrıca ilçemizi her yönüyle tanıtan broşür ve kitapçıklar Gerede klasörleri içeresinde dağıtımı yapıldı.

Deri Halı, Deri Kemer, Bakır Eşyalar, Şak Şak Helvası, Keş, Köy Ekmeği ve Deri Tabloların da tanıtım için yer aldığı standımızda ziyaretçilere; özel olarak yaptırılan kutular içinde Şak Şak Helvası fuarda ikram edildi.

Cevap bırakın