29-Ocak-2023 11:14:13

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$ 18.8473 € 20.5076
II. etap projelerimizi halkımızın istekleri doğrultusunda hazırlıyoruz

II. etap projelerimizi halkımızın istekleri doğrultusunda hazırlıyoruz

MHP’den istişare vurgusu!

MHP Belediye Başkan Adayı Yüksel Sönmez, MHP İlçe Başkanı Ümit Demir ve kalabalık bir heyetle gazetemizi ziyaret etti.

MHP Belediye Başkan Adayı Sönmez, I. etap projelerini vatandaşlara aktarmaya devam ettiklerini belirterek, “Karabük ilimiz dün ne idi şimdi ne oldu, Kızılhamam ilçemiz dün ne idi şimdi ne oldu? Bu sorunun yanıtını bulmak zor değil!”dedi.

“İstişare etmek sünnettir” olgusu içersinde gerek meclis üyelerimizi gerekse il genel meclis üyelerimizi belirledik” diyen Sönmez, “Halkımıza sorduk, kendi aramızda istişare ettik ve rabbimin izniyle koltuk sevdası değil hizmet etmek için çırpınan kaliteli bir ekip oluşturduk.”diye konuştu.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Belediye Başkan Adayı Yüksel Sönmez, MHP İlçe Başkanı Ümit Demir ile beraberindeki meclis üyesi adayları ve partililerle Yenigün’ü ziyaret ettiler.

Belediye Meclis Üyelerini ve İl Genel Meclis Üyelerini belirlediklerini ziyarette belirten Sönmez, “Halkımızın kucakladığı, proje üretebilecek ve en önemlisi ilçemizi güzel noktalara getirebilecek bir ekip oluşturduğumuzu düşünüyoruz. “İstişare etmek sünnettir” olgusu içersinde gerek meclis üyelerimizi gerekse il genel meclis üyelerimizi belirledik. Halkımıza sorduk, kendi aramızda istişare ettik ve rabbimin izniyle koltuk sevdası değil hizmet etmek için çırpınan kaliteli bir ekip oluşturduk. Takdir halkımızındır.”dedi.

Güzel teveccühler aldık

Daha sonra Gerede için gerçekleştirmeyi hedeflediği projelerini aktaran MHP Belediye Başkan Adayı Yüksel Sönmez, “Halkımıza projelerimizi aktarmaya devam ediyoruz ve çok güzel teveccühler aldık. Vatandaşlarımızın bu güvenini boşa çıkarmayacağız. Tıpkı Karabük ilimiz, Kızılhamam ilçemiz gibi Gerede’miz hizmet nedir görecek. Esentepe Santral Park, Entegre Et ve Süt Ürünleri Tesisi, Yenimahalle’ye Yeni Nesil Pazaryeri, Kemerciler Sitesi ve Oto Galericiler Sitesi, Çöplükteki Kokunun Giderilmesi İçin Katı Atık Tesisi, Hilal Kart Projesi, Şehir Girişi Kapıları, Canlı Caddeler, Dayıoğlu Alt Geçidi, Mezarlık Düzenlemesi, Dayıoğlu Deresine Kanyon Park, Dik Yokuşlar İçin Yürüyen Merdiven, Sosyal Yaşam Merkezleri, Çocuk ve Kadın Sığınma Evi bizim I. etap projelerimizdir. Şu anda halkımızın istekleri doğrultusunda istişareler yaparak proje üretmeye devam ediyoruz. Halkımızın isteklerini baz alarak II. Etap projelerimizi yakın bir zamanda kamuoyu ile paylaşacağız. Rabbim çıktığımız yolda utandırmasın”dedi.

Kızılcahamam şimdi ne halde?

Karabük ili ve Kızılcahamam ilçesinin geçmişteki durumu ile şimdiki haline dikkat çeken Sönmez, “Şimdi Karabük ve Kızılcahamam halkının gerçekleştirdiği özgüveni gerçekleştirme günüdür. Bizler zafer çığlıkları atmak için değil Gerede’mize hizmet etmek için bu yola koyulduk. Tek çatı altında birleşelim ve Gerede’mizi MHP ile güzelleştirelim. İşte Karabük ilimiz dün ne idi şimdi ne oldu, işte Kızılhamam ilçemiz dün ne idi şimdi ne oldu? Bunu hep beraber düşünmemiz gerekiyor. Rabbimden hayırlısını diliyoruz.”ifadelerine yer verdi.

Cevap bırakın